Rafiki

Marka Rafiki została stworzona przez ludzi kochających wspinaczkę. Czeski producent odzieży wspinaczkowej w swojej ofercie posiada wszystkie niezbędne elementy stroju każdego miłośnika wyjazdów w skały.
51
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 51

na stronę
 1. -30%
  Rafiki Cat L - majolica blue
  Rafiki Cat L - majolica blue
  97,30 zł 139,00 zł
 2. -30%
  Rafiki Bomber Pants - seaport
  Rafiki Bomber Pants - seaport
  209,30 zł 299,00 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 51

na stronę

Bluzy, koszulki, spodnie wspinaczkowe – Rafiki oferuje pełen wybór

W ofercie czeskiego producenta znajduje się wiele modeli, jednak wszystkie je łączy jedna cecha – powstały z myślą o wspinaczach. Świetnie przygotowane bluzy z kapturem wyśmienicie spiszą się w czasie chłodniejszych dni, zapewniając niezbędną dawkę ciepła. Niezwykle wszechstronne bawełniane koszulki ze wspinaczkowymi grafikami świetnie sprawdzą się w cieplejszych warunkach. Bardzo cenione prze użytkowników są spodnie Rafiki – damskie, męskie, a nawet juniorskie, pozwolą dobrać odpowiedni model wspinaczom w każdym wieku. Popularne w czasie letnich miesięcy są wytrzymałe spodenki wspinaczkowe. Specjalnie dla miłośniczek wspinania przygotowano fantastyczne topy damskie, które zapewnią doskonałą wentylację. Oprócz fantastycznej odzieży w ofercie znajdują się też najpotrzebniejsze akcesoria każdego wspinacza. Torba na linę ułatwi transport szpeju, a woreczek na magnezję pomoże utrzymać suchość dłoni. Ze względu na sój świetny wygląd, odzież Rafiki jest chętnie noszona również na co dzień. Gwarantuje wtedy maksymalny komfort i wygodę.

Odzież wspinaczkowa Rafiki

Dla osób wspinających się odpowiednia odzież jest kluczowym aspektem. Jej zadaniem jest nie tylko zapewnienie możliwie najwyższego poziomu komfortu i pełnej swobody ruchów – musi się również odpowiednio prezentować,oddając charakterystykę tej wyjątkowej dyscypliny i osób ją uprawiających. Właśnie dlatego firma Rafiki rośnie na potęgę rynku wspinaczkowego. W doskonały sposób łączy styl i funkcjonalność, dzięki czemu w ręce klientów trafiają maksymalnie dopracowane produkty, cieszące się ogromną popularnością pośród miłośników poruszania się w pionie, zachwycając oferowanymi wzorami, wariantami kolorystycznymi oraz wzornictwem.

Rafiki – popularne kategorie

Spodnie Rafiki Spodnie do wspinaczki Rafiki