top

PROTEST

Protest to holenderska marka odzieży dla miłośników letnich i zimowych sportów. W jej ofercie znajdują się ubrania outdoorowe, na rower, na plażę, a także na narty czy snowboard. Sprawdź szeroki wybór kurtek i spodnie marki Protest!
Zobacz jako Siatka Lista

40 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

40 Produkty

Wyczyść

Historia marki Protest

Marka Protest została założona w 1993 roku w Holandii przez grupę snowboardzistów. Tak, nie ma tu pomyłki. Grupa miłośników snowboardu postanowił powołać do życia markę odzieżową w jednym z najbardziej płaskich krajów na świecie. Na przekór warunkom geograficznym  postanowili zrobić coś dla wszystkich entuzjastów snowboardu. Ich misją stało się zainspirowanie ludzi do podążania za własnymi marzeniami, no i oczywiście jazdy na desce. Na początku swojej działalności marka Protest skupiła się na przygotowaniu kolekcji odzieży dedykowanej snowboardzistom. Ubrania łączyły w sobie wygodny krój, świetny wygląd oraz doskonałe właściwości użytkowe. Tworzący markę ludzie znali rynek, więc doskonale trafili w gust miłośników snowboardu. Od tych pierwszych lat działalności minęło wiele czasu, a marka Protest systematycznie powiększała swoją ofertę. Producent przykłada dużą wagę do szczegółów. Ważny jest nie tylko wygląd produkowanej przez niego odzieży, ale również najdrobniejsze detale, takie jak przeszycia, zamki, tekstura materiału i wiele innych. Szczególna dbałość o te wszystkie elementy przekłada się na wysoką jakość finalnego produktu.

Ubrania outdoorowe i na rower, na narty i na plażę

Obecnie dostępna jest zarówno kolekcja zimowa, jak i letnia, dzięki czemu każdy miłośnik aktywnego trybu życia znajdzie w nich dopasowane do jego potrzeb modele. Bardzo dużą popularnością cieszy się kolekcja outdoorowa Protest. Przygotowane w jej ramach ubrania świetnie sprawdzą się w podróży, podczas weekendowych wyjazdów za miast, a także w czasie codziennego użytkowania. Osobna seria ubrań została przygotowana dla rowerzystów. Stroje na rower wyróżniają się specjalnym krojem i świetnym dopasowaniem do sylwetki. W letniej kolekcji Protest wyróżnia się też odzież plażowa i do sportów wodnych. Lekkie i szybkoschnące ubrania to doskonały wybór na wszelkie letnie wyjazdy. Podstawę zimowej kolekcji Protest stanowi oczywiście odzież snowboardowa. Znajdują się w niej kurtki i spodnie oferujące niezbędną swobodę ruchów i chroniące przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi.  Obecnie dostępna jest też cała kolekcja odzieży narciarskiej Protest.

Ekologiczna odzież Protest w sklepie 8a.pl

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć tego lubianego producenta ubrań, który swoją pasją do outdoorowego stylu życia zaraża wciąż nowe osoby. Co ważne ubrania marki Protest powstają ze szczególną dbałością o środowisko. Dobrze widać to w kolekcji PVRE Green, w której wykorzystywane są ekologiczne materiały i rozwiązania. Wśród produktów znajdziemy w niej odzież wykonaną z bambusa czy poliestru, który został pozyskany z recyklingu plastikowych butelek PET. Marka Protest ściśle współpracuje między innymi z REPREVE, ekspertem w dziedzinie recyklingu butelek. Holenderski producent odchodzi też od impregnacji zawierającej związki PFC. Opracowana przez niego alternatywna metoda impregnacji ubrań nie zawiera fluoru i jest oparta o naturalne składniki. Wszystkie te rozwiązania znajdziesz w ubraniach Protest w sklepie 8a.pl.