top

Polartec Power Stretch

Odzież Polartec® Power Stretch® to świetnie dopasowane do sylwetki modele wykonane z niezwykle elastycznego materiału. Gwarantują pełną swobodę ruchów, optymalną termikę oraz wyśmienitą oddychalność.
Zobacz jako Siatka Lista

25 Produkty

 1. -24%
  Czapka Kanfor Acon - black
  Czapka Kanfor Acon - black
  71,99 zł 94,99 zł
 2. -22%
  Kominiarka Kanfor Tarn - black
  Kominiarka Kanfor Tarn - black
  61,99 zł 79,99 zł
 3. -24%
  Rękawice Kanfor Fit - black
  Rękawice Kanfor Fit - black
  52,99 zł 69,99 zł
 4. -23%
  Czapka Kanfor Salo - black
  Czapka Kanfor Salo - black
  47,99 zł 62,99 zł
 5. -23%
  Komin Kanfor York
  Komin Kanfor York
  45,99 zł 59,99 zł
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

25 Produkty

Wyczyść

Polartec® Power Stretch® - kolejny stopień rozwoju technicznych dzianin

Materiał ten powstał z myślą o produkowaniu odzieży idealnie dopasowanej do sylwetki użytkownika. Jednocześnie ma za zadanie zapewniać maksymalną swobodę ruchów, a także pomagać w utrzymaniu optymalnej termiki w czasie aktywności fizycznej. Marka Polartec® i tym razem stanęła na wysokości zadania, dostarczając dzianinę najwyższej jakości. Wyznacza ona bowiem zupełnie nowy poziom dla elastycznej odzieży. Polartec® Power Stretch® bardzo często stanowi podstawę dla lekkich bluz i getrów docieplających, zakładanych pod kurtki i spodnie membranowe w niższych temperaturach. Często powstają z niego również dobrze dopasowane do głowy czapki. Wyjątkowa lekkość, rozciągliwość oraz bardzo dobre właściwości termiczne, jak na niewielką grubość materiału sprawiają, że jest on stosowany w najbardziej zaawansowanych modelach czołowych marek outdoorowych.

Jak wykonana jest dzianina Polartec® Power Stretch®

Materiał charakteryzuje się specjalną dwuwarstwową budową. Od wewnątrz jest bardzo przyjemny w dotyku. Miękkie włókna z licznymi przestrzeniami pomiędzy nimi są bardzo miękkie i oferują niezrównaną wygodę. Z zewnątrz całość jest dość gładka, co zapewnia większą wytrzymałość. Charakterystyczną cechą wyróżniającą Polartec® Power Stretch® spośród innych dzianin tego typu są z pewnością wyjątkowe właściwości elastyczne. Rozciągliwy w czterech kierunkach materiał posiada fenomenalną zdolność do odzyskiwania pierwotnego kształtu. Dzięki niej zawsze jest idealnie dopasowany do sylwetki użytkownika. Cecha ta jest trwała, dzięki czemu nawet po wielu sezonach użytkowania, materiał cały czas zachowuje niemal całą swoją pierwotną elastyczność.

Zalety odzieży Polartec® Power Stretch®

Dwuwarstwowa konstrukcja materiał przynosi wiele korzyści. Odzież wykonana z dzianiny Polartec® Power Stretch® doskonale chłonie wilgoć ze skóry, przekazując ją do warstwy zewnętrznej, gdzie może sprawnie odparować. Takie rozwiązanie świetnie sprawdza się w warstwowym systemie ubioru, pomagając w utrzymaniu komfortowego klimatu podczas aktywności fizycznej. Materiał przepuszcza też cząsteczki pary wodnej. Całość bardzo szybko wysycha, dzięki czemu odzież wykonana z Polartec® Power Stretch® jest chętnie wybierana na wyprawy i ekspedycje górskie. Wysoka elastyczność w czterech kierunkach sprawia, że ubranej bluzy czy legginsów niemal nie czuć na sobie. Pozwalają bowiem w każdym momencie wykorzystać maksymalny zakres ruchów, niezależnie od tego czy wspinamy się akurat trudną drogą czy mkniemy na nartach po zaśnieżonym stoku. Każdorazowy powrót materiału do swojego pierwotnego kształtu sprawia, że pomimo intensywnego użytkowania odzież zachowuje pełnię swoich właściwości.

Szeroka oferta Polartec® Power Stretch® w sklepie 8a.pl

Zapewniamy szeroki wybór odzieży Polartec® Power Stretch® dla miłośników zróżnicowanych aktywności górskich. Wśród nich z pewnością odpowiedni model znajdą wspinacze wysokogórscy, narciarze, a także turyści poszukujący ciepłej warstwy izolacyjnej na chłodniejszą cześć roku. Dzięki gładkiej warstwie zewnętrznej bluzy i getry świetnie nadają się pod inne warstwy odzieży, nie sprawiając kłopotów przy ich zakładaniu.