top

Polartec Power Dry

Polartec® Power Dry® powstał z myślą o pierwszej warstwie odzieży. Aktywnie wspomaga usuwanie wilgoci ze skóry i przekazuje ją na zewnątrz, zapewniając optymalne warunki podczas wysiłku w wysokich temperaturach.
Zobacz jako Siatka Lista

13 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

13 Produkty

Wyczyść

Polartec® Power Dry® idealny na najcieplejsze dni

Materiał ten opracowano z myślą o wszystkich aktywnych osobach podejmujących wyzwania w wysokich temperaturach. Największym problemem jest wtedy usuwanie wilgoci z powierzchni skóry. Dzięki specjalnej budowie materiał Polartec® Power Dry® doskonale radzi sobie z zapewnieniem komfortowych warunków. Cechuje się przy tym lekkością i jest przyjemny w dotyku. Wykonane z niego koszulki i lekkie bluzy świetnie sprawdzają się podczas uprawiania sportu.

Budowa Polartec® Power Dry®

W materiale można wyróżnić dwa rodzaje włókien. Pierwszym z nich są włókna hydrofilne. Ich charakterystyczną cechą jest szybkie wchłanianie wilgoci. Umieszczenie ich po wewnętrznej stronie materiału sprawia, że szybko usuwają pot ze skóry. Drugim rodzajem są włókna umieszczone na zewnątrz. Ich zadaniem jest szybkie rozproszenie wilgoci na dużej przestrzeni i jej odparowanie. Dzięki temu odzież Polartec® Power Dry® bardzo szybko wysycha, zapewniając pełen komfort użytkowania nawet w czasie największych upałów. Cały materiał cechuje się przy tym lekkością, przez co niemal nie czuć go na sobie.

Odzież Polartec® Power Dry® w sklepie 8a.pl

Zapewniamy szeroki wybór odzieży wykonanej z materiałów marki Polartec®. Wśród nich dostępne są również lekkie koszulki i bluzy przygotowane z myślą o cieplejszej części roku.