top

Plecaki Pacsafe

Plecaki Pacsafe ® to modele idealne na co dzień oraz w podróż, których wspólnym mianownikiem jest bezpieczeństwo Twojego bagażu. Za sprawą unikalnych, opatentowanych technologii Pacsafe pomaga chronić zawartość bagażu przed kradzieżą.
Zobacz jako Siatka Lista

9 Produkty

 1. -20%
  Plecak turystyczny Pacsafe Eco 18 L Backpack - tidal teal
  Plecak turystyczny Pacsafe Eco 18 L Backpack - tidal teal
  w tym VAT 759,99 zł
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 779,99 zł (-2%)
  Rekomendowana cena producenta 949,99 zł (-20%)
 2. -20%
  Nowy
  Plecak turystyczny Pacsafe Eco 25 L Backpack - tidal teal
  Plecak turystyczny Pacsafe Eco 25 L Backpack - tidal teal
  w tym VAT 799,99 zł
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 819,99 zł (-2%)
  Rekomendowana cena producenta 999,99 zł (-20%)
 3. -20%
  Plecak na laptopa Pacsafe LS450 Backpack - black
  Plecak na laptopa Pacsafe LS450 Backpack - black
  w tym VAT 749,99 zł
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 779,99 zł (-3%)
  Rekomendowana cena producenta 939,99 zł (-20%)
 4. -20%
  Plecak miejski Pacsafe Eco 12 L Sling Backpack - tidal teal
  Plecak miejski Pacsafe Eco 12 L Sling Backpack - tidal teal
  w tym VAT 679,99 zł
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 699,99 zł (-2%)
  Rekomendowana cena producenta 849,99 zł (-20%)
 5. -20%
  Plecak miejski Pacsafe LS450 Backpack - tidal teal
  Plecak miejski Pacsafe LS450 Backpack - tidal teal
  w tym VAT 749,99 zł
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 779,99 zł (-3%)
  Rekomendowana cena producenta 939,99 zł (-20%)
 6. -20%
  Nowy
  Plecak na laptopa Pacsafe Go 15 L Backpack - rose
  Plecak na laptopa Pacsafe Go 15 L Backpack - rose
  w tym VAT 399,99 zł
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 409,99 zł (-2%)
  Rekomendowana cena producenta 499,99 zł (-20%)
 7. -20%
  Plecak antykradzieżowy Pacsafe Vibe 20 - jet black
  Plecak antykradzieżowy Pacsafe Vibe 20 - jet black
  w tym VAT 559,99 zł
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 489,99 zł (+15%)
  Rekomendowana cena producenta 699,99 zł (-20%)
 8. -25%
  Plecak antykradzieżowy Pacsafe Vibe 25 Econyl - ocean
  Plecak antykradzieżowy Pacsafe Vibe 25 Econyl - ocean
  w tym VAT 674,99 zł
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 649,99 zł (+4%)
  Rekomendowana cena producenta 899,99 zł (-25%)
 9. -20%
  Plecak antykradzieżowy Pacsafe Vibe 25 - jet black
  Plecak antykradzieżowy Pacsafe Vibe 25 - jet black
  w tym VAT 669,99 zł
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 569,99 zł (+18%)
  Rekomendowana cena producenta 844,99 zł (-20%)
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

9 Produkty

Wyczyść

Plecaki Pacsafe to lider bezpiecznych rozwiązań dla podróżników i globtroterów

Czy istnieje coś takiego jak plecak antykradzieżowy? Absolutnie tak! Dowodem tego są plecaki Pacsafe. Ta australijska marka od lat 90 specjalizuje się w produkcji zaawansowanych technologicznie plecaków oraz toreb antykradzieżowych. Liczne patenty własne z pewny sposób chronią Twój dobytek. Mowa tu zarówno o najważniejszych dokumentach, jak i kartach płatniczych, laptopach czy ogółem cennym bagażu, który masz ze sobą. Dodatkowo plecaki Pacsafe są niezwykle wygodne. A ich minimalistyczny wygląd i przyjemna dla oka kolorystyka sprawiają, że modele te wyśmienicie sprawdzą się również na co dzień.

Co sprawia, że plecaki Pacsafe są antykradzieżowe

No dobrze, ale czym właściwie charakteryzuje się plecak antykradzieżowy? Przecież leżący bez opieki na półce w pociągu plecak jest nie lada pokusą dla drobnych złodziejaszków! Wystarczy sięgnąć i… i nic bardziej mylnego! Plecaki Pacsafe posiadają niezliczoną ilość patentów antykradzieżowych, dzięki którym w łatwy, niemal intuicyjny sposób zabezpieczysz swój bagaż przed kradzieżą. W przypadku, gdy ucinamy sobie drzemkę podczas wielogodzinnej podróży nasz plecak możemy zamontować do półki bagażowej zintegrowaną z plecakiem mocną stalową linką. Blokujemy ją skutecznie o zamknięcie Roobar™. Patent ten pozwala zblokować ruchomą część zamka o nieruchomy element plecaka. Dodatkowo system ten można zabezpieczyć kłódką – dzięki czemu, nikt niepowołany nie rozepnie nam plecaka.

W większości modeli wykorzystuje się również specjalny panel eXomesh®, z wyglądu podobny do siatki ogrodzeniowej. Rozpościera się on między warstwami materiału i chroni zawartość plecaka. Zwłaszcza w momencie, gdy ktoś nożem lub innym ostrym narzędziem próbuje rozciąć materiał plecaka. Plecaki Pacsafe wyposażono również w podwójne, mocne suwaki, których otwarcie ostrym przedmiotem jest absolutnie niemożliwe. Dodatkowo mają one względem siebie kompatybilne kształty, dzięki czemu zakleszone suwadła nie od razu i nie tak łatwo dają się rozłączyć. Patenty te sprawdzają się szczególnie wtedy, kiedy plecak antykradzieżowy masz założony akurat na plecy w ciasnych i pełnych ludzi przestrzeniach, jak metro, pociąg, kolejka. Zablokowane zamki uniemożliwiają dostanie się do z pozoru wyglądających na łatwo dostępne kieszeni.

Plecaki Pacsafe wykorzystują szereg własnych patentów antykradzieżowych

Gdyby wcześniej wspomnianych rozwiązań było mało, to antykradzieżowe plecaki Pacsafe zadbają również o bezpieczeństwo Twoich kart magnetycznych, w tym płatniczych. Małe kieszonki znajdujące się w organizerze plecaka, gdzie zazwyczaj nosimy karty płatnicze chronione są przed technologią zbliżeniową. A zwłaszcza skanowaniem patentem RFIDsafe™. Wykorzystany tu materiał blokuje częstotliwości od 10MHz do 3GHz, które używane są w większości elektronicznych dokumentów i kartach płatniczych.

Na uwagę zasługują również szelki plecaka antykradzieżowego. Zostały wykonane w technologii Carrysafe®. Wszyto w nie dwie żyły ze stali nierdzewnej, wykluczając tym samym prawdopodobieństwo ich przecięcia. Dodatkowo w niektórych modelach jedna szelka jest zapinana metodą PopNLock opartą o metalowy bolec wsuwany w obracane pokrętło. Taki patent pozwala m.in. na zapięcie szelki o stały element jak wspomniana wcześniej górna półka w przedziale pociągu.

Antykradzieżowe plecaki Pacsafe to przede wszystkim funkcjonalność

Wśród wszystkich technologii antykradzieżowych nie zapomnijmy jednak o najważniejszym! Plecaki Pacsafe są niezwykle funkcjonalne i trwałe! Ich wygodę docenisz w trakcie podróży, wędrówki czy na co dzień. Świetnie nadają się do szeroko pojętej turystyki. Po pierwsze z tej prostej przyczyny, że w pełni pozwolą Ci się skupić na zwiedzanych zabytkach bez zaprzątania sobie głowy o bezpieczeństwo bagażu. A po drugie system nośny wykonano z miękkiej i plastycznej pianki EVA. Dzięki czemu plecak wygodnie dostosowuje się do kształtu pleców, nie uwiera i nie gniecie. W przypadku niepełnego załadunku można go skompresować bocznymi pasami kompresyjnymi, dzięki czemu plecak od razu też wydaje się wizualnie mniejszy. Wygodne troki pozwolą również na przytroczenie sprzętu lub odzieży w przypadku, gdy nasz plecak będzie już nie pomieści zbędnego bagażu. Plecaki Pacsafe oferują pełną klarowność i przejrzystość całego ekwipunku ze względu na dużą liczbę kieszeni, czy organizerów. W bezpieczny sposób możesz również transportować swojego laptopa w odrębnie przeznaczonej do tego kieszeni.