top

Plecaki E9

Plecaki E9 pozwolą wygodnie zabrać cały wspinaczkowy szpej. Idealny wybór podczas letnich wyjazdów w skały, a także codziennych treningów na panelu. Przygotowane przez wspinaczy plecaki to maksymalna funkcjonalność.
Nie znaleźliśmy produktów pasujących do zapytania.
Wyczyść

Wspinaczkowe plecaki E9 to nietuzinkowy wygląd oraz oryginalność

Marki E9 wspinaczom nie trzeba przedstawiać. To włoska firma, która powstała w 1998 roku, a jej założycielem jest były mistrz świata w boulderingu Mauro Calibani. Z własnego wieloletniego doświadczenia potrafi przenieść na produkty E9 wszystko to, czego wspinacze od nich oczekują. Plecaki E9 to zatem bezkompromisowa wygoda w trakcie wspinaczki oraz oryginalny wygląd, który z całą pewnością wyróżnia się na tle innych produktów. Jego minimalistyczna konstrukcja przekłada się na niską wagę. A przy transporcie szpeju jak wiemy każdy gram robi różnicę. Wspinaczkowe plecaki E9 to doskonała propozycja dla każdego miłośnika niedługich wspinaczkowych wypadów, który chce swój sprzęt wspinaczkowy transportować w wygodny i bezpieczny sposób.

Plecaki E9 polecają się na wspinaczkowe eskapady

Minimalistyczne, a dzięki temu lekkie plecaki E9 świetnie sprawdzą się podczas wspinaczkowych wypadów. Ich pojemność pozwala na spakowanie liny, niezbędnego sprzętu wspinaczkowego, prowiantu oraz wody. To stosunkowo mały plecak wspinaczkowy, który sprawdzi się doskonale na jednodniowe wypady w skały, czy jako plecak szturmowy na wspinanie wielowyciągowe. Przemyślana i funkcjonalna konstrukcja pozwala na spakowanie wszystkiego, czego potrzebujemy w skałach lub w górach. W jego konstrukcji zastosowano trwałe materiały odporne na mechaniczne uszkodzenia. Plecakom E9 nie straszne zatem ostre skały, wąskie kominy, czy wspinaczka zapieraczką. Zostały stworzone do tego typu aktywności!

Konstrukcyjnie plecaki E9 są bardzo przemyślane. Szeroki dostęp do komory głównej powoduje, że nawet umieszczenie większych gabarytowo rzeczy nie będzie stanowiło problemu. Plecak wspinaczkowy posiada przestronną komorę główną, do której dostęp jest zabezpieczony niezwykle wytrzymałym zamkiem. Z łatwością zatem sięgniesz po interesujący Cię element ekwipunku bez konieczności wyrzucania na zewnątrz całej zawartości plecaka. W celu zapewnienia klaru i porządku Twojego bagażu masz do dyspozycji jeszcze dwie dodatkowe kieszenie. Zmieszczą one sprzęt wspinaczkowy albo dokumenty osobiste, czy prowiant. Plecaki E9 wyposażono w wygodne pasy ramienne, dzięki którym lepiej zadbasz o komfortowe rozmieszczenie ciężaru na plecach, co jest istotne podczas podchodzenia pod ścianę. Plecak dopasowuje się do Twoich pleców nie stwarzając przeciążeń. W trakcie wspinania natomiast oferuje balans, który jest tak potrzebny zwłaszcza na trudnych, technicznych drogach.

Na co zwrócić uwagę wybierając dla siebie plecak E9?

Wybierając plecak w skały warto zadać sobie pytanie do czego on nam będzie potrzebny? Czy szukamy minimalistycznej i lekkiej konstrukcji plecaka, z którym podejdziemy pod drogę i zabierzemy go na wspinaczkę? Czy naszym celem jest zakup modelu, który zabierzemy na wspinanie w skałkach? Plecaki E9 to rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy chcą w wygodny sposób transportować swój sprzęt zachowując jego klar i bezpieczeństwo. Plecaki E9 polecają się również jako dodatkowe plecaki. Kiedy do przejścia masz tylko kilka kroków, możesz wykorzystać funkcjonalnie stworzony uchwyt. Wystarczy, że połączysz pasek z klamrą, aby móc przenieść model w ręce. To bardzo wygodne kiedy plecak wykorzystujesz na przykład jako bagaż podręczny podczas podróży lotniczych.

Plecak wspinaczkowy E9 cechuje się oryginalnym wyglądem i designem, który wykorzystasz również na co dzień. Ergonomiczny kształt zadba o komfort Twoich pleców podczas codziennego użytkowania – na uczelnię, do szkoły, czy do pracy. Jednak przede wszystkim plecaki E9 to wspinaczkowe modele zapewniające minimalistyczne rozwiązanie, pozwalające na zabranie liny oraz innych elementów szpeju, kiedy planujesz wypad w skały czy chcesz odbyć trening na panelu.

Plecaki E9 w sklepie górskim 8a.pl

Jeśli wspinasz się – bez względu na to czy są to skałki, wielowyciągowe drogi w górach, czy trening na panelu – prędzej czy później zmierzysz się z koniecznością zakupu plecaka wspinaczkowego. Włoskiej marki E9 polecać nie trzeba. Przemawiają za nią lata doświadczenia w branży, a także miłość jej właściciela do wspinaczki. Plecaki E9 zatem do funkcjonalne rozwiązania, które zapewniają Tobie wysoki komfort i wygodę użytkowania. Natomiast Twojemu sprzętowi bezpieczeństwo oraz klar. Po liczne modele plecaków wspinaczkowych zapraszamy Cię do sklepu górskiego 8a.pl