top

Pertex Quantum

Pertex® Quantum stosowany jest w ultralekkiej odzieży. W naszej ofercie zapewniamy kurtki puchowe, rękawiczki i kamizelki z materiałem zewnętrznym Pertex® Quantum. Doskonale utrzymuje on puch na miejscu i sprawia, że całość można łatwo spakować.
Zobacz jako Siatka Lista

201 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

201 Produkty

na stronę
Wyczyść

Pertex® Quantum idealnie spisuje się w odzieży puchowej

Produkty z serii Pertex® Quantum są ukoronowaniem 35 lat pracy nad ciągłym udoskonalaniem ultralekkich tkanin. Ten zaawansowany materiał doskonale sprawdza się w technicznej odzieży górskiej oferując niezrównaną lekkość. Jednocześnie przy niewielkiej grubości jest bardzo wytrzymały. Zawdzięcza to specjalnej, bardzo gęsto tkanej strukturze. Pomimo niewielkiej grubości pojedynczego włókna, cała konstrukcja zapewnia doskonałe właściwości użytkowe. Materiał Pertex® Quantum skutecznie zapobiega bowiem wydostawaniu się puchu na zewnątrz, dzięki czemu wykonane z niego modele mogą służyć jeszcze dłużej.

Właściwości wiatrooodporne i przyjemna w dotyku struktura

Kolejną zaletą tego technicznego materiału jest jego wiatroodporność. Stanowi on barierę dla większości podmuchów, skutecznie chroniąc organizm przed szybkim wychodzeniem. Zewnętrzna warstwa materiału wykonana z Pertex® Quantum zapewnia jeszcze skuteczniejsze utrzymanie nagrzanego powietrza przez ocieplinę. Dzięki temu odzież termiczna oferuje lepsze właściwości izolacyjne nawet w wietrznych warunkach. Materiał jest także przyjemny w dotyku, dzięki czemu wyprodukowana z niego odzież świetnie sprawdza się nie tylko w rolki zewnętrznej warstwy ubioru, ale także jako kurtki docieplające, ubierane pod modele membranowe.

Odzież Pertex® Quantum w sklepie 8a.pl

Zapewniamy niezwykle szeroki wybór odzieży Pertex® Quantum, która doskonale sprawdzi się w górskich warunkach. Największą popularnością cieszą się z pewnością kurtki puchowe. To ultralekkie modele, które w jesiennym i zimowym okresie zapewnią optymalne warunki termiczne w czasie aktywności w terenie.

Sprawdź różne rodzaje materiałów Pertex®:

Pertex® Pertex® Quantum Pro Pertex® Shield Pertex® Shield Pro