Outdoor Research

Outdoor Research to marka projektująca wysokiej klasy ekwipunek turystyczny, a także odzież. Świetnie dopracowane produkty OR oferowane w sklepie 8a.pl przypadną do gustu wszystkim turystom.
38
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 38

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 38

na stronę

Ekwipunek turystyczny Outdoor Research

Podstawą każdej udanej wyprawy turystycznego jest odpowiednio dobrany sprzęt, który nie zawiedzie w terenie. Niezależnie od tego czy jest to wakacyjny wyjazd z rodziną pod namioty, czy wyprawa w góry, odpowiednie wyposażenie jest kluczem do maksymalnej radości czerpanej z wolnego czasu. Z takiego właśnie założenia wychodzą projektanci marki OR. Każdy produkt tej firmy to niezwykle przydatny element wyposażenia tworzony z myślą o zapewnianiu maksymalnej funkcjonalności. Dodatkowo większość modeli wyróżnia się świetnym wyglądem. Znaczną część oferty stanowią czapki z daszkiem oraz kapelusze doskonale sprawdzające się w czasie letnich aktywności, a także chętnie wybierane na co dzień. Outdoor Research jest także znany opracowywanie niezawodnych worków wodoszczelnych. Świetne wzornictwo przyciąga uwagę, ale ułatwia też szybkie zlokalizowanie bagażu. Dostępna w każdym momencie wysoka jakość marki Outdoor Research – sklep 8a.pl to miejsce gdzie znajdziesz szeroki wybór ekwipunku turystycznego OR.

Historia marki Outdoor Research

Powstanie marki w latach osiemdziesiątych zawdzięczamy zbiegowi okoliczności. Podczas wspinaczki założyciel firmy wraz z przyjacielem utknęli na dużej wysokości, z powodu odmrożeń wywołanych u tego drugiego przez źle zaprojektowane stuptuty. Ta właśnie sytuacja sprawiła, że Ron Gegg postanowił zająć się projektowaniem sprzętu górskiego idealnie dopasowanego do potrzeb wspinaczy i turystów. Na początku nie przypuszczał pewnie, że po wielu latach marka Outdoor Research stanie się rozpoznawalna na całym świecie. Obecnie jej produkty można spotkać w wielu sklepach outdoorowych, w tym również w sklepie 8a.pl.

Outdoor Research – popularne kategorie

Czapki Outdoor Research