Optimus

Optimus to szwedzki producent posiadający w swojej ofercie wysokiej jakości turystyczne akcesoria kuchenne. Kuchenki turystyczne, garnki i inne akcesoria do gotowania w terenie kupisz w sklepie 8a.pl!
12
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 12

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 12

na stronę

Marka Optimus to pełen wybór kuchenek turystycznych

Najsłynniejszym produktem szwedzkiej marki jest z pewnością kuchenka turystyczna. Ten rodzaj sprzętu jest z powodzeniem produkowany prze producenta od ponad wieku. Niektóre modele stały się już przez ten czas kultowe, natomiast projektanci cały czas poszukują coraz lepszych rozwiązań, aby oferować zarówno sprawdzone klasyki, jak i ultralekkie konstrukcje wyznaczające nowe kierunki rozwoju na rynku outdoorowym. Kuchenki turystyczne Optimus mogą być zasilane różnymi paliwami. Miłośnicy wypraw wysokogórskich oraz w najodleglejsze rejony świata najczęściej wybierają palniki Optimus zasilane paliwem płynnym, które najłatwiej zdobyć w oddalonych od cywilizacji obszarach. Najbardziej popularne wśród większości turystów są kompaktowe kuchenki na kartusze z gazem. To często minimalistyczne konstrukcje, które mieszczą się nawet w dłoni. Znaczną część oferty stanowią również nieduże garnki produkowane z wysokiej jakości aluminium. Kompaktowe zestawy z pokrywką bez problemu zmieszczą się w plecaku na każdą wyprawę. Składane rączki oraz perfekcyjne wykończenie szczegółów sprawiają, że przygotowanie niewielkiego posiłku z dala od cywilizacji to prawdziwa przyjemność. Ponadto w ofercie znajdują się liczne, zwiększające komfort dodatki, takie jak podstawki stabilizujące kartusz, łatwe w użyciu zapalarki i funkcjonalne osłony przeciwwietrzne, które pozwalają wygodnie przygotować posiłek praktycznie w każdych warunkach pogodowych.

Liczne modele Optimus w sklepie 8a.pl

Staramy się zapewniać możliwie szeroki wybór sprzętu turystycznego szwedzkiej marki. W naszej ofercie znajdują się modele zarówno dla doświadczonych podróżników i miłośników dalekich trekkingów z dala od cywilizacji, jak i kuchenki typowo turystyczne, sprawdzające się podczas wyjazdów pod namioty. Akcesoria turystyczne Optimus to gwarancja udanego wyjazdu.