top

Oofos

Oofos to obuwie zaprojektowane specjalnie dla sportowców i wszystkich aktywnych osób, które poszukują maksymalnej wygody dla stóp po wysiłku. Klapki i japonki Oofos oferują lekkość, bardzo wysoką amortyzację oraz optymalne wsparcie zmęczonych stóp.
Nie znaleźliśmy produktów pasujących do zapytania.
Wyczyść

Oofos to maksymalny komfort!

Buty Oofos powstały jako wspólny projekt weteranów czołowych marek obuwia sportowego. Od początku zamysłem było stworzenie butów, które przyspieszą regenerację, a także zapewnią wysoki komfort noszenia po intensywnym wysiłku fizycznym. Obuwie miało redukować napięcie mięśni i ucisk na stopy. Buty Oofos spełniają te założenia dzięki zastosowaniu w nich rewolucyjnego materiału. Jest nim specjalna pianka Oofoam™, która potrafi wytłumić do 37% więcej energii uderzenia niż klasyczne rozwiązania. Dzięki temu znacznie łatwiej o regenerację po intensywnym wysiłku, bez konieczności nadmiernego zwalniania tempa. Obuwie to wyśmienicie sprawdza się po zawodach, ciężkim treningu, a także podczas zwykłego dnia wypełnionego po brzegi obowiązkami. Wszędzie tam, gdzie potrzebujesz optymalnego wsparcia stopy, wyśmienitej amortyzacji i ogólnego komfortu, buty Oofos sprawdzą się wyśmienicie. Jakie zalety posiadają wszystkie buty tej marki? Po pierwsze dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu zapewniają doskonałe wsparcie łuku stopy na całej jego długości. Powoduje to, że obciążenie może być rozłożone bardziej równomiernie. Po drugie obuwie to w wielu przypadkach redukuje ból i dokuczliwość stóp kolan i pleców. Po trzecie specjalne konstrukcja wpływa na bardziej naturalny ruch w czasie chodzenia. Po czwarte obuwie tej marki znacząco zmniejsza obciążenia kluczowych stawów.

Zróżnicowane obuwie Oofos w sklepie 8a.pl

Zapewniamy szeroki wybór butów marki Oofos na każdą okazję. Wśród dostępnych modeli przeważają klapki i japonki cechujące się najwyższą jakością wykonania. To doskonały wybór po całym dniu spędzonym w ciasnych butach wspinaczkowych, ciężkim obuwiu wspinaczkowym ,czy wielu kilometrach trudnych szlaków pokonanych w butach trailowych. Lekkie i komfortowe klapki czy japonki pozwolą stopom na odpowiedni wypoczynek i szybką regenerację. Gruba piankowa podeszwa oferuje znacząco lepszy poziom amortyzacji niż większość konkurencyjnych modeli. Buty Oofos to doskonały dodatek do zestawu obuwia każdej aktywnej osoby. Aby przekonać się o ich komforcie, wystarczy je raz założyć!