top

Okulary rowerowe Smith

Okulary rowerowe Smith to wysoka jakość soczewek oraz nowoczesne ramki. W ofercie okulary na rower, które świetnie sprawdzą się w połączeniu z kaskiem i bez niego. Sprawdź szeroki wybór modeli amerykańskiej marki Smith.
Nie znaleźliśmy produktów pasujących do zapytania.
Wyczyść

Okulary rowerowe Smith dla fanów dwóch kółek

Amerykańska marka Smith to producent najbardziej znany z produkcji kasków i gogli narciarskich, które są cenione na całym świecie. Wysoka jakość wykonania, wiele autorskich technologii i dążenie do perfekcji sprawiają, że po jej produkty sięgają najbardziej wymagający fani sportów outdoorowych. Okulary rowerowe Smith to wybór, który zadowoli wszystkich użytkowników. Połączenie ultralekkich materiałów, przemyślanego designu i bezkompromisowej optyki sprawia, że chronią one nasz wzrok nie tylko przed promieniowaniem UV, ale również kontuzjami oczu. Co więcej, wybór okularów tej marki jest niezwykle zrównoważony. Dlaczego? Dlatego, że są one wykonywane z tworzyw, które opiera się o surowce pochodzenia roślinnego!

Nowoczesne technologie zapewniające komfort widzenia

Okulary rowerowe Smith to idealny wybór dla wymagających fanów i fanek kolarstwa. Niezależnie od tego, czy jeździsz na rowerze szosowym, czy MTB z pewnością zależy ci bowiem na ochronie wzroku. Marka Smith wykorzystuje w swych projektach wyłącznie najbardziej zaawansowaną optykę. Soczewki nie tylko chronią przed szkodliwym promieniowaniem UV, ale również zapewniają doskonałą jakość widzianego obrazu. Rozwiązanie ChromaPop™ odpowiada za zwiększony kontrast. Dzięki temu z powodzeniem dostrzeżesz podczas jazdy o wiele więcej detali, co pozytywnie wpłynie na twoje bezpieczeństwo. Okulary rowerowe Smith to również świetne oprawki, które cechują się niezwykle niską wagą. Wykonane z poliwęglanu są odpowiednio elastyczne i przez to wyjątkowo wytrzymałe na przypadkowe uszkodzenia. Aby okulary świetnie leżały i nie zsuwały nam się z nosa przy pojawieniu się pierwszych kropel potu, zostały wykończone przyczepnym tworzywem.

Sprawdź okulary rowerowe Smith w ofercie sklepu 8a.pl

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz szeroki wybór okularów z kolekcji Smith Sunglasses. Każdy z modeli dopracowany jest w najdrobniejszym detalu i zapewnia doskonałą ochronę wzroku. Nie musisz obawiać się więc oślepienia przez słońce, wiatru, czy drobnych kamyczków wystrzeliwujących spod opon. Okulary to modele uniseks, każdy więc będzie w stanie z łatwością dobrać je do kształtu i wielkości swojej twarzy.