top

Okulary rowerowe Oakley

Okulary rowerowe Oakley są wybierane przez kolarzy szosowych i górskich ze światowej czołówki. To topowe okulary na rower cechujące się wyjątkową jakością soczewek oraz nowoczesnym designem. Sprawdź najlepsze okulary rowerowe!
Zobacz jako Siatka Lista

25 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

25 Produkty

Wyczyść

Okulary rowerowe Oakley — kultowe modele znane z zawodowego peletonu

Marka Oakley to kultowy producent okularów słonecznych, którego produkty wybierane są nie tylko przez amatorskich, ale również profesjonalnych kolarzy. Wiele z modeli jest kwintesencją okularów sportowych kojarzonych z zawodowym peletonem. Okulary rowerowe Oakley to niezwykle zaawansowane konstrukcje wprost przepełnione ogromną ilością patentów marki. Amerykański producent dzięki doskonałej jakości wykonania i nowatorskim rozwiązaniom od dziesięcioleci zdobywa co raz to większe uznanie i doświadczenie. To właśnie dlatego produktom marki zaufało wielu czołowych kolarzy na świecie.

Zbiór nowoczesnych rozwiązań zapewniający doskonałą praktyczność

Okulary rowerowe Oakley to modele, które powstają z opatentowane przez markę tworzywa O-Matter™. To cechuje się niezwykłą lekkością i elastycznością, co przekłada się na wyjątkowo wysoką wytrzymałość. Elementy oprawek mające bezpośredni kontakt z naszą skórą często posiadają specjalne wykończenie, które zapewnia stabilną pozycję okularów na naszym nosie. Również wtedy kiedy pot podczas maksymalnego wysiłku leje się strumieniami. Okulary rowerowe Oakley to jednak przede wszystkim doskonałej jakości optyka. Soczewki również wykonuje się z wyjątkowo odpornych i trwałych surowców. Ich szeroki wybór pozwala na idealne dopasowanie okularów do aktualnie panujących warunków słonecznych. Niektóre z produktów posiadają specjalny system pozwalający na wymianę soczewek w ciągu kilku sekund. Marka stawia na wiele autorskich rozwiązań. Specjalne powłoki moją niwelować zjawisko oślepienia, lub zwiększać kontrast i szczegółowość widzianego przez nas obrazu.

Sprawdź okulary rowerowe Oakley w ofercie sklepu internetowego 8a.pl

W ofercie sklepu internetowego 8a.pl znajdziesz szeroki wybór produktów tej kultowej amerykańskiej marki. Okulary przeciwsłoneczne Oakley bez względu na swoje przeznaczenie, będą zapewniały ci bezkompromisową ochronę wzroku podczas użytkowania. Najwyższa jakość wykonania sprawi, że nowo zakupione okulary rowerowe posłużą ci przez wiele sezonów. Spore portfolio producenta sprawi, że idealnie dobrany dla siebie model znajdą zarówno fanki, jak i fani wszelkich kolarskich dyscyplin! Nowoczesna optyka i wytrzymałe materiały pozwolą ochronić ci twój wzrok przed szybkim zmęczeniem, oraz przypadkowymi mechanicznymi uszkodzeniami oczu.