top

Okulary Oakley

Nowoczesne okulary Oakley są doskonale znane wśród sportowców oraz wszystkich osób doceniających najwyższą jakość produktów. Perfekcyjne soczewki i doskonała stylistyka ramek tworzą idealne okulary przeciwsłoneczne.
Zobacz jako Siatka Lista

62 Produkty

Strona
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

62 Produkty

Wyczyść

Okulary przeciwsłoneczne Oakley

Podstawowym zadaniem okularów przeciwsłonecznych zawsze była pełna ochrona przed szkodliwym wpływem promieniowania UV. Jest to szczególnie ważne podczas aktywności podejmowanych na większych wysokościach, a także w dużym nasłonecznieniu. Niemal wszystkie markowe okulary zapewniają taką ochronę. Tym co wyróżnia jednak okulary Oakley jest niezwykle wysoka jakość stosowanych soczewek. Marka przykłada bowiem bardzo dużą wagę do ich optymalnych właściwości optycznych. Specjalnie opracowywane kształty oraz coraz nowsze materiały, z jakich są wykonywane, umożliwiają uzyskanie wyjątkowo precyzyjnego obrazu. Minimalizacja zniekształceń pozwala na dokładną obserwację otoczenia nawet przy większych prędkościach, świetnie sprawdzając się w czasie podejmowania kolejnych wyzwań.

Okulary rowerowe Oakley

Dużą popularnością cieszą się modele przygotowane specjalnie z myślą o miłośnikach kolarstwa. Okulary rowerowe Oakley są chętnie wybierane przez zawodowych kolarzy, świetnie chroniąc oczy przed wiatrem i słońcem. Jednocześnie doskonale zgrywają się z większością kasków, zapewniając maksymalną wygodę użytkowania. Dużym zainteresowaniem wśród sportowców cieszą się okulary Oakley Jawbreaker, będące wyśmienitym przykładem połączenia nowoczesnych technologii i materiałów oraz nieszablonowego wzornictwa. Dzięki temu uzyskano wyjątkowy model, który jest chętnie wybierany do wielu dyscyplin sportowych, szczególnie tych związanych z nieco wyższymi prędkościami. Duża powierzchnia soczewek doskonale chroni oczy i zapewnia szeroki kąt widzenia, który jest niezbędny do obserwowania zarówno drogi, jak i jej najbliższej okolicy.

Lifestylowe okulary Oakley

Śmiało można powiedzieć, że marka Oakley stała się już legendą w dziedzinie produkcji i projektowania okularów przeciwsłonecznych. Stosowanie tylko najbardziej zaawansowanych technologicznie materiałów i nie uwzględnianie kompromisów co do jakości produkowanych modeli sprawiło, że okulary Oakley są poszukiwane nie tylko przez sportowców, ale wszystkie osoby ceniące najwyższą jakość. Zarówno dla nich, jak i miłośników ekstremalnych doznań, którzy czasami zsiadają z rowerów, nart, czy schodzą ze skał i muszą spędzić dzień w miejskim otoczeniu, przygotowano całą kolekcję okularów typu lifestyle. To modele, które wyśmienicie sprawdzają się na co dzień. Dzięki najwyższej jakości soczewkom nasz wzrok jest w pełni chroniony przed szkodliwym promieniowaniem UV. Charakterystyczne logo na okularach Oakley to gwarancja perfekcyjnego wykonania.

Oakley – sklep 8a.pl to topowe modele okularów

Oferujemy najlepsze okulary amerykańskiej marki, które doskonale ochronią oczy nie tylko podczas górskich aktywności. To doskonały wybór dla osób poszukujących najwyższej jakości produktów. To zaawansowane technologicznie konstrukcje, które optymalnie sprawdzają się podczas podejmowania największych wyzwań, zarówno w górach, jak i w innym terenie. Wśród dostępnych modeli wyróżniają się perfekcyjnie przygotowane okulary rowerowe Oakley oraz modele sportowe. Oferują świetne zabezpieczenie oczu nie tylko przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym, ale też przed wiatrem. Zachowują przy tym wyśmienite właściwości aerodynamiczne oraz doskonałą stylistykę. Oprócz okularów Oakley zapewniamy też niezbędne do nich akcesoria. Zestawy do czyszczenia okularów, delikatne szmatki do przecierania soczewek czy usztywnione pokrowce sprawią, że okulary tej marki posłużą bardzo długo.