top

Ochraniacze na rower MTB

Ochraniacze na rower MTB to konstrukcje, które muszą nie tylko skutecznie chronić nas w razie upadku, ale również zapewniać wygodę w czasie jazdy pod górę. Ochraniacze MTB to zazwyczaj lekkie konstrukcje, które świetnie spiszą się w zróżnicowanym terenie.
18
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 18

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 18

na stronę

Ochraniacze na rower MTB idealne w góry

Kiedyś ochraniacze rowerowe były stosowane tylko przez najzagorzalszych fanów downhillu. Obecnie wraz z rozwojem rowerów i możliwością coraz szybszego pokonywania zjazdów nawet na rowerach MTB, ochraniacze stały się niezbędnym elementem wyposażenia każdej osoby, która lubi nieco agresywniejszą jazdę. Ewolucję przeszły też same ochraniacze, które są obecnie dostępne w wielu różnych formach, od pełnych zbroi DH, po najlżejsze modele, które świetnie sprawdzają się w czasie całodziennych wycieczek w trudnym terenie czy podczas jazdy po single trackach. Czym charakteryzują się ochraniacze na rower MTB? To przede wszystkim stosunkowo lekkie modele, które zapewniają bardzo wysoki komfort noszenia. Jest to niezbędne na zróżnicowanych trasach, na których oprócz szalonych zjazdów pokonamy też niejeden podjazd. Nowoczesne ochraniacze MTB to zupełnie inna konstrukcja od spotykanych dawniej modeli do DH. Przede wszystkim całe ochraniacze są wykonane z bardzo elastycznych materiałów, które idealnie dopasowują się do ciała, nie krępując swobody ruchów. Poza tym zamiast twardych zewnętrznych osłon z tworzywa, najczęściej stosowana jest warstwa specjalnej pianki lub żelu, które pod wpływem uderzenie twardnieją i skutecznie przechwytują znaczną część energii. Ochraniacze na rower MTB oferują też bardzo dobrą oddychalność, przez co świetnie sprawdzają się w ciepłe dni.

Najlepsze ochraniacze MTB kupisz online w sklepie 8a.pl

W naszej ofercie zapewniamy możliwie szeroki wybór ochraniaczy rowerowych. Stawiamy na topowe marki, bo tylko one są w stanie zapewnić w swoich produktach połączenie komfortu noszenia, odpowiedniej wentylacji oraz skutecznego zabezpieczenia przed uderzeniami. Najpopularniejsze marki takie jak POC czy ION oferują najwyższą jakość wykonania. W ofercie znajdują się zarówno podstawowe ochraniacze na łokcie i kolana, jak i pozostałe typy ochraniaczy. Wszystkie zapewniają bardzo dobrze dopasowanie do ciała, przez co bez problemu zmieszczą się pod szerszymi spodniami czy koszulką z długim rękawem. Najwyższej klasy ochraniacze na rower MTB świetnie sprawdzą się na trudniejszych zjazdach, a dzięki ich niskiej wadze bez problemu spakujemy je do plecaka na każdy wyjazd w góry.