top

Narty Dynafit

Narty skiturowe DYNAFIT ® to synonim tego co najlepsze w sprzęcie do skitouringu! W pełni dopracowane modele z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi pozwalają czerpać pełną radość z każdego wypadu w góry.
Filtry (1)
Filtry
Kupuj przez
  1. Kolor
    czarny
Zobacz jako Siatka Lista

4 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

4 Produkty

na stronę
Wyczyść

Dynafit – narty skiturowe o nowoczesnej konstrukcji

Narty do skituringu to zazwyczaj zaawansowane konstrukcje, które w czasie użytkowania są poddawane niezwykle dużym przeciążeniom. To właśnie dlatego, tak istotny jest odpowiedni dobór materiałów oraz budowy nart, który zapewni im optymalne właściwości użytkowe i jednocześnie zagwarantuje wysoką żywotność. Narty Dynafit oparte są o rdzeń wykonany z naturalnego drewna. To dzięki niemu zachowują wysoką sprężystość i świetnie tłumią drgania. Odpowiednio wyselekcjonowane gatunki drewna są gwarancją doskonałych własności jezdnych. W konstrukcji najlżejszych modeli wykorzystywane są elementy wykonane z włókna węglowego, które pomaga dodatkowo zredukować wagę. Elementy karbonowe charakteryzują się też wysoką sztywnością, zapewniając odpowiednie parametry całej konstrukcji.

Skiturowe narty Dynafit dla każdego użytkownika

Na pełną ofertę tego producenta składa się kilka serii nart, które różnią się przeznaczeniem oraz kluczowymi parametrami. Narty z kolekcji RACE przeznaczone są dla zawodowców i osób startujących w zawodach. Seria SPEED to doskonały wybór dla narciarzy poszukujących lekkiego i w pełni funkcjonalnego sprzętu. Pozwalają szybko pokonywać kolejne metry na podejściu, a jednocześnie umożliwiają wygodny zjazd. Najbardziej wszechstronna kolekcja TOUR to idealny wybór dla większości turystów skiturowych, ponieważ oferuje najbardziej wszechstronny sprzęt. To narty idealne do wędrówek, sprawdzające się na różnych rodzajach śniegu. To także w tej grupie znajdują się narty dla początkujących miłośników skituringu. Najszersze modele przeznaczone głównie do zjazdów dzikimi stokami zgrupowane w serii FREE. Wszystko to właśnie modele marki Dynafit – narty skiturowe dla każdego niezależnie od poziomu zaawansowania.

W ofercie marki Dynafit znajdują się innowacyjne narty skiturowe dla sportowców, jak i modele dla początkujących. Wszystkie zamówisz w naszym sklepie!

Inne popularne kategorie Dynafit:

Buty skiturowe Dynafit Wiązania Dynafit Dynafit wyprzedaż Dynafit Outlet