top

Metolius

Logo Metolius jest doskonale znane wspinaczom na całym świecie. Wysokiej jakości sprzęt wspinaczkowy z USA posiada opinię niezwykle niezawodnego, podnosząc poziom bezpieczeństwa podczas wspinaczki.
52
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 52

na stronę
 1. -15%
  Drewniane listwy Metolius Campus Rungs
 2. -20%
  Chwyty Metolius Mega Pack 60 mix 2
  Chwyty Metolius Mega Pack 60 mix 2
  1 039,99 zł 1 299,99 zł
 3. -20%
  Chwyty Metolius Mega Pack 50
  Chwyty Metolius Mega Pack 50
  831,99 zł 1 039,99 zł
 4. -20%
  Chwyty Metolius Mega Pack 40
  Chwyty Metolius Mega Pack 40
  623,99 zł 779,99 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 52

na stronę

Niezawodne friendy Metolius to podstawa podczas wspinaczki na własnej asekuracji

Wszystkie produkty są starannie projektowane, a następnie poddawane żmudnym testom w taki sposób, aby osiągnąć perfekcję i maksymalny poziom bezpieczeństwa. Dzięki takiemu systemowi można mieć pewność, że szpej wytrzyma w najtrudniejszych warunkach. Producent ten specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy wyposażenie wspinaczkowego niezbędnego na drogach prowadzonych z własną asekuracją. Dopracowane konstrukcyjnie friendy stanowią o bezpieczeństwie podczas zdobywania dziewiczych skał. Marka Metolius wprowadziła wiele innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych, jak chociażby proste kolorystyczne oznaczenie Range Finder. Pozwala ono szybko ustalić prawidłowość osadzenia frienda w szczelinie. Szeroki wybór modeli oraz wielkości pozwala stworzyć zestaw odpowiedni na każdą drogę. Duża popularnością cieszą się również kości wspinaczkowe. Optymalnie zaprojektowany kształt zapewnia doskonałe klinowanie w szczelinach.

Trening wspinaczkowy nigdy nie był tak łatwy

Amerykański producent posiada w swojej ofercie wiele przyrządów treningowych dla wspinaczy. Metolius Simulator 3D to najbardziej popularna chwytotablica pozwalająca doskonale przygotować się do sezonu wspinaczkowego. Z kolei przyrząd Rock Rings można zabrać ze sobą niemal wszędzie, cały czas trenując palce i ramiona. Na panelach i ściankach wspinaczkowych często spotykane są również chwyty wspinaczkowe tego producenta. Zastosowanie odpowiedniej mieszanki gwarantuje świetną strukturę i wytrzymałość. Wśród przydatnych każdemu wspinaczkowi drobiazgów warto wspomnieć że producent oferuje też przyrząd do trenowania mięśni palców, klasyczne woreczki na magnezję czy świetnie wyprofilowane listewki do campusa. Jest jeszcze jeden produkt z którego słynie marka Metolius. Magnezja o wysokiej jakości pozwala utrzymać ręce w suchości niezależnie od tego czy wspinasz się pod dachem czy w skałach.

Metolius – popularne kategorie

Rękawiczki Metolius