top

Lumberjack

Lumerjack to wyjątkowe buty łączące w sobie włoskie tradycje i amerykański styl. Sprawdź wyjątkowe damskie i męskie obuwie Lumberjack na każdą porę roku.
Nie znaleźliśmy produktów pasujących do zapytania.
Wyczyść

Lumberjack – co to za firma?

Lumberjack to wbrew pozorom włoska marka. Pomimo liścia klonowego w logo i wielu modeli butów o amerykańskiej stylistyce, główna siedziba firmy znajduje się w Treviso we Włoszech. Marka została założona w 1979 w wyniku podróży do Ameryki Północnej. Niezwykle przedsiębiorczy rzemieślnik z Werony został tam oczarowany bezkresnymi przestrzeniami i cudami natury. Jednym z nich były lasy klonowe. Zaraz po powrocie do ojczyzny postanowił oddać ducha tych terenów w produkowanym obuwiu. Tak powstała marka Lumberjack z liściem klonowym w swoim logo. Pierwsze projekty były inspirowane obuwiem kanadyjskich rangerów. Dzięki dużej dbałości o szczegóły obuwie szybko zyskało stałe grono miłośników.

Lumberjack buty łączące włoską wygodę i amerykański styl

Obecnie oferta marki jest niezwykle szeroka i obejmuje wiele rodzajów obuwia. Wśród nich znajdują się między innymi modne sneakersy Lumberjack, które doskonale spiszą się w czasie codziennego użytkowania. Modne wzory wprost z amerykańskich ulic pozwolą wyróżnić się z tłumu. Niezwykle rozbudowana jest też oferta obuwia letniego. Lekkie sandały i klapki Lumberjack oferują wysoki komfort w najbardziej upalne dni. Wśród modeli dostępne są zarówno sandały turystyczne, jak i skórzane modele przeznaczone do nieco mniej intensywnego użytkowania. Marka świetnie łączy w swoim obuwiu najwyższej jakości materiały, długie tradycje szewskie oraz niepowtarzalny styl. Obecnie w ofercie marki Lumberjack można znaleźć również wygodną odzież. Koszulki, kurtki i spodnie przypadną do gustu wszystkim aktywnym osobom.