top

Lifeventure

Marka Lifeventure to akcesoria turystyczne projektowane w Wielkiej Brytanii przez doświadczony zespół. Przydatne w czasie wyjazdów i wypraw drobiazgi Lifeventure – sklep 8a.pl zapewnia ich duży wybór.
Zobacz jako Siatka Lista

14 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

14 Produkty

Wyczyść

Lifeventure — portfel, od którego wszystko się zaczęło

Brytyjski Lifeventure to producent z niezwykle bogatym, ponad dwudziestopięcioletnim doświadczeniem. Założyciel marki, jako zapalony podróżnik, chciał poruszać się sprawnie, nie będąc nadmiernie obładowanym. Poszukując lekkiego i funkcjonalnego sprzętu, często nie był w stanie znaleźć satysfakcjonujących go rozwiązań. To niepowodzenie stało się początkiem przygody, która trwa po dziś dzień. Marka działa aktualnie w ponad czterdziestu krajach, zaopatrując podróżników w najbardziej przemyślane i niezbędne elementy ekwipunku. Pierwszym produktem wykonanym przez firmę były portfele Lifeventure, mające za zadanie zapewnić miejsce na najpotrzebniejsze przedmioty, a także możliwość przenoszenia banknotów wielu walut, które różnią się przecież rozmiarem. Aktualnie portfele Lifeventure są wyposażone w nowoczesne rozwiązania, takie jak na przykład RFID, które skutecznie blokuje fale radiowe. Chroni nas tym samym przed kradzieżą danych i zeskanowaniem kart płatniczych.

Szeroki wybór produktów dla podróżników i żądnych przygód

Oferta marki to jednak nie tylko portfele. Firma zaopatruje turystów w niezwykle funkcjonalne rozwiązania, które mają na celu być praktyczne i ultralekkie. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się ręczniki szybkoschnące w różnych rozmiarach, saszetki pozwalające na wygodne i bezpieczne przenoszenie cennych drobiazgów oraz funkcjonalne worki wodoszczelne. To jednak nie wszystko! Niezwykłą popularnością cieszą się kubki termiczne Lifeventure, które dzięki swojej zaawansowanej konstrukcji pozwalają cieszyć się optymalną temperaturą napoju przez długi czas. Marka ma również w swojej ofercie niezbędne podróżnikom przejściówki, które umożliwiają korzystanie z urządzeń elektronicznych niezależnie od szerokości i długości geograficznej, na jakiej aktualnie przebywamy. Marka stawia również na proekologiczne rozwiązania. Wiele produktów wykonuje się z włókien syntetycznych pochodzących z recyklingu. Dzięki temu akcesoria turystyczne brytyjskiej marki są nie tylko praktyczne, ale również przyjazne środowisku naturalnemu! Zminimalizowany ślad węglowy procesu produkcji pozwoli zatroszczyć się o naszą planetę. Wybierając produkty marki, sięgacie więc po niezwykle praktyczne i „zielone” rozwiązania. Na zakupy produktów Lifeventure zapraszamy do górskiego sklepu internetowego 8a.pl.