Lifestraw

Lifestraw to filtry do wody doskonale znane wszystkim podróżnikom. Ułatwiają dostęp do wody pitnej w każdym miejscu na świecie. W sklepie 8a.pl zapewniamy zróżnicowane filtry i butelki Lifestraw.
5
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 5

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 5

na stronę

Historia i cele marki Lifestraw

Od swojego powstania marka stawia sobie jeden cel- zapewnienie czystej i zdatnej do picia wody jak największej ilości osób. Dzięki przenośnym filtrom do wody staje się to możliwe w najodleglejszych zakątkach świata. Pierwszym sukcesem marki było znaczne zmniejszenie zachorowań na drakunkulozę wywoływaną przez nitkowce podskórne. Dzięki zastosowaniu filtracji wody udało się niemal całkowicie wyeliminować tę chorobę. Filtry do wody Lifestraw mają obecnie zastosowanie nie tylko w turystyce, ale są również używane w najbiedniejszych rejonach świata, a także stanowią nieocenioną pomoc w przypadku katastrof naturalnych, zapewniając dostęp do wody pitnej w miejscach, w których jest to bardzo utrudnione.

Produkty Lifestraw w turystyce

Bardzo szeroką gamę produktów przygotowano z myślą o turystach, podróżnikach i miłośnikach trekkkingu. Niezwykle proste w użytkowaniu filtry do wody mogą być stosowane do bezpośredniego picia wody z jezior, strumieni i innych napotkanych po drodze źródeł. Niewielkie rozmiary nieco szerszej słomki sprawiają, że filtr bez problemu zmieści się w plecaku, a nawet kieszeni kurtki lub bluzy. Dużym powodzeniem cieszą się butelki z filtrem wody, które sprawdzą się podczas wędrówki szlakiem, jak i w czasie użytkowania na co dzień, kiedy chcemy mieć pewność, że woda została skutecznie i dokładnie przefiltrowana. Niezależnie od tego czy wybierasz się na drugi koniec świata, czy na biwak nad jeziorem, Lifestraw to gwarancja czystej wody.