top

Łapawice Pajak

Łapawice Pajak ® to wypełnione najwyższej jakości puchem rękawice, bez których nie sposób nawet wyobrazić sobie zdobywania najwyższych szczytów. Wykonane z odpornego na przetarcia materiału.
Zobacz jako Siatka Lista

2 Produkty

  1. -9%
    Nowy
    Łapawice Pajak Sherpa Mitts - black
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

2 Produkty

Wyczyść

Łapawice Pajak — puchowe modele dla najbardziej wymagających

Niewiele jest w branży outdoor firm, które specjalizują się w produkcji tak konkretnych produktów. Firma Pajak od dekad znana jest z tworzenia niezwykle wysokiej jakości odzieży i śpiworów z naturalnym puchowym wypełnieniem. Decyzja, by sięgać po ten konkretny surowiec, była podyktowana praktycznością tego rozwiązania. Łapawice Pajak są wypełnione naturalnym puchem, dzięki czemu zapewniają maksymalną ochronę przed wychłodzeniem dłoni. To jak wiemy, w ekstremalnych sytuacjach może doprowadzić nawet do powstawania niebezpiecznych odmrożeń. Wybierając produkt tej uznanej polskiej marki outdoorowej, sięgasz po najwyższej jakości rozwiązanie, które zabezpieczy cię przed utratą komfortu termicznego w górach.

Naturalne wypełnienie kluczem do maksymalnego komfortu termicznego

Łapawice Pajak będą idealnym wyborem podczas wyjątkowo dokuczliwych mrozów. Naturalny puch zastosowany jako wypełnienie będzie stanowił doskonałą izolację przed niskimi temperaturami. Puch za sprawą swojej lekkości sprawi, że rękawice będą wyjątkowo lekkie. Spakowane do specjalnego pokrowca kompresyjnego nie zajmą wiele miejsca w plecaku i będą mogły być ubierane w czasie dokuczliwych mrozów. Zawarty w rękawicach puch jest surowcem najwyższej jakości odznaczającym się wysokim wskaźnikiem sprężystości. Z kolei tkanina zewnętrzna jest wyjątkowo lekka i przy tym odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz szybkie przetarcie. Łapawice Pajak są więc nie tylko lekkie, ale również wytrzymałe doskonale sprawdzą się podczas zimowych trekkingów w kiedy musimy szczególnie skupić się na naszym komforcie termicznym. Produkty marki Pajak są w idealnym wyborem dla najbardziej wymagających turystów, którzy nie uznają półśrodków i sięgają wyłącznie po najlepszej jakości rozwiązania.

Łapawice Pajak w ofercie sklepu internetowego 8a.pl

W ofercie naszego sklepu internetowego 8a.pl znajdziecie wiele produktów tej u znanej polskiej marki. Łapawice tak jak i pozostałe elementy kolekcji są wykonane wyłącznie z najwyższej jakości materiałów i surowców, dzięki temu zapewniają wyjątkowo wysoki poziom ochrony przed chłodem. Sięgając po nie, zabezpieczasz się przed utratą komfortu podczas górskich aktywności. Uniwersalne łapawice Pajak dostępne są w wielu rozmiarach, dlatego z powodzeniem każdy dopasuje konkretny model do wielkości swoich dłoni!