top

Kurtki puchowe Rab

Kurtki puchowe RAB ® to najwyższa jakość izolacji w wielu odsłonach! Poznaj pełne koloru puchówki z naturalnym wypełnieniem gęsim i kaczym - dla kobiet i mężczyzn. Cieńsze i grubsze, idealne na wielodniowe przygody i arktyczne mrozy.
Zobacz jako Siatka Lista

39 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

39 Produkty

Wyczyść

Rab kurtka puchowa od ekspertów

Brytyjska marka Rab o wspinaczkowym rodowodzie znana jest najbardziej z kurtek ocieplanych. Powód? Najwyższa jakość wykonania, niekrępujące ruchów kroje i sięganie po najlepsze surowce. Dzięki temu kurtki puchowe Rab zapewniają doskonałą izolację od chłodu w każdych warunkach. Co więcej, marka ze względu na szerokie portfolio produktów z łatwością zaspokoi potrzeby wszystkich turystów. Znajdziesz tu lekkie swetry puchowe, kurtki z syntetyczną ociepliną Cirrus™, a także modele wyposażone w puch hydrofobowy na najcięższe warunki. Wszystkie łączy maksymalnie wysoka jakość i dopracowanie w najdrobniejszych detalach. Dzięki temu kurtki są ciepłe, lekkie, pakują się do niewielkich rozmiarów i zapewniają niezbędne podczas aktywności wsparcie.

Puchowe wypełnienie gwarancją doskonałej izolacji

Branża outdoor to bez wątpienia jeden z największych innowatorów na rynku odzieżowym. Co sezon pojawiają się nowoczesne technologie zapewniające użytkownikom komfort i dodatkową funkcjonalność. Jednak do tej pory nie wymyślono nic, co mogłoby równać się z najwyższej jakości puchem. Kurtki puchowe Rab wypełniane są surowcem o wysokiej sprężystości. Ten pozwala na zatrzymywanie dużej ilości powietrza, pomiędzy naszym ciałem a zewnętrzną warstwą kurtki. Efekt? Doskonałe właściwości izolacyjne, nawet w ekstremalnie niskich temperaturach. W portfolio marki znajdziesz również modele, które za sprawą odpowiedniej impregnacji eliminują największą wadę puchu. Dzięki temu wypełnienie podczas kontaktu z wilgocią nie traci wszelkich właściwości izolacyjnych, a w przypadku zamoczenia szybciej wysycha. Kurtki puchowe Rab są również produkowane w sposób proetyczny i przyjazny środowisku naturalnemu. Puch spełnia standard RDS, który jest gwarancją humanitarnego traktowania ptactwa. Z kolei impregnaty DWR nie zawierają szkodliwych związków PFC, a materiały często pochodzą z recyklingu.

Kurtki puchowe Rab w ofercie sklepu 8a.pl

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz wiele modeli kurtek tego uznanego producenta. Od lekkich swetrów puchowych, które sprawdzą się jako dodatkowa warstwa izolacyjna, po grube klasyczne puchówki na wyprawy w nieznane. Bez względu na to czy na zewnątrz panuje chłód, czy siarczysty mróz wybór ocieplanej kurtki marki Rab będzie strzałem w dziesiątkę. Ekologiczna konstrukcja i najwyższa jakość wykonania będą gwarancją maksymalnego wsparcia w każdych warunkach. W kolekcji znajdują się męskie i damskie kurtki puchowe Rab. Dzięki temu każdy z nas znajdzie model dla siebie!