top

Kurtki GORE-TEX Arcteryx

Arc’teryx ® oferuje kurtki GORE-TEX zarówno na surowe, alpejskie warunki zimowe, jak i ultralekkie modele dla górskich minimalistów. Wybierz kurtkę z serii: SV: Severe Weather (na maksymalnie surowe warunki), AR: All Round (niezwykle uniwersalną i lekką), FL: Fast and Light (gdy waga ma priorytetowe znaczenie).
Zobacz jako Siatka Lista

6 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

6 Produkty

Wyczyść

Kurtki GORE-TEX Arcteryx — od biegów w terenie po alpejskie szczyty

Kanadyjska marka Arcteryx to z pewnością jeden z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych producentów górskiej odzieży na świecie. Jego kurtki, a w szczególności modele takie jak Alpha SV czy Beta SV posiadają już status kultowych. Kurtki GORE-TEX Arcteryx to jednak nie  tylko wysokogórskie modele na ekstremalne warunki pogodowe, ale także funkcjonalne propozycje na trekkingi, czy biegi w terenie. Oferta producenta jest na tyle szeroka i zróżnicowana, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Połączenie lekkich i wytrzymałych materiałów zewnętrznych z zaawansowanymi membranami GORE-TEX® to recepta na sukces podczas aktywności w górach. Jeśli więc szukasz produktu o bezkompromisowej jakości i funkcjonalności kurtki GORE-TEX Arcteryx będą doskonałym wyborem!

Czym jest GORE-TEX®?

Aby zobrazować zasadę działania membran GORE-TEX®, najłatwiej wyobrazić sobie cienką i rozciągniętą folię. Podczas procesu produkcji arkusz ePTFE jest przygotowywany w taki sposób, aby powstały na nim mikropęknięcia — pory. Dzięki temu, że są one mikroskopijnie małe, pojedyncza kropla wody nie jest w stanie przedrzeć się do środka konstrukcji. Ich wielkość pozwala jednak na swobodny przepływ pary wodnej, co przekłada się na komfortową oddychalność. Kurtki GORE-TEX Arcteryx mogą być wyposażone w membrany GORE-TEX® o różnej budowie. Jedne skupione są na osiągnięciu minimalnej wagi i jak najwyższej oddychalności, inne składające się z trzech warstw oparte są o mocne tkaniny, które nie poddadzą się w kontakcie ze skałą. Dzięki tej różnorodności, kurtki wyposażone w membranę sprawdzają się w wielu aktywnościach od biegania w terenie po alpinizm!

Kurtki GORE-TEX Arcteryx w ofercie 8a.pl!

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz męskie, oraz damskie kurtki GORE-TEX Arcteryx. Bez względu na rodzaj aktywności, jakiej się podejmiesz, znajdziesz model, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Od lekkich jak piórko kurtek biegowych, po alpejskie modele ze zintegrowaną warstwą docieplającą! Kolekcja kurtek Arcteryx z membraną GORE-TEX® to doskonały wybór dla najbardziej wymagających fanów i fanek outdooru. Sięgając po nie, zapewniasz sobie legendarną wytrzymałość i całkowitą ochronę, przed przemoczeniem i wiatrem!