top

Jetboil

Jetboil to amerykański producent zaawansowanych palników gazowych do turystyki, wspinaczki i ekspedycji. Marka była prekursorem w dziedzinie zestawów do błyskawicznego gotowania wody w trudnych warunkach.
Zobacz jako Siatka Lista

31 Produkty

na stronę
  1. -25%
    Akcesoria Jetboil Pot Support
    Akcesoria Jetboil Pot Support
    67,49 zł 89,99 zł
Zobacz jako Siatka Lista

31 Produkty

na stronę
Wyczyść

Szeroki wybór palników turystycznych z garnkami - Jetboil

Dziś słowo Jetboil jest synonimem szybkiego i oszczędzającego paliwo gotowania. W ofercie tego producenta znajduje się wiele modeli palników i garnków, które zostały optymalnie przystosowane do zróżnicowanych zadań. Tym co je łączy, jest na pewno perfekcyjne wykonanie, co przekłada się na wysoką niezawodność podczas użytkowania w terenie. Wysokiej jakości materiały sprawiają, że produkty te świetnie spisują się w czasie licznych wyjazdów. Dostępnych jest kilka wersji, najprostsze z nich to Jetboil Flash i Zip, świetnie sprawdzające się w czasie wycieczek turystycznych. To kompaktowe zestawy umożliwiające błyskawiczne przygotowanie gorących napojów. Dla wygody gotowania posiłków stworzono wersję z nieco szerszym garnkiem – Jetboil MiniMo. To świetny sposób na ugotowanie smacznego dania z dala od cywilizacji. Liczniejsze grupy turystów z pewnością zainteresują się serią Sumo, która zawiera w sobie największe dostępne garnki, idealnie sprawdzające się w czasie wieloosobowych wypraw.

Nie tylko kuchenki i garnki.

Producent posiada w swojej ofercie liczne akcesoria kuchenne. Są wśród nich przybory takie jak łyżki i szpatułki, miski umożliwiające wygodne spożywanie posiłków, czy tłoki do zaparzania kawy. Świetnym dodatkiem są także nóżki Pot Support, które umożliwiają wykorzystanie na palnikach tej marki tradycyjnych garnków turystycznych. Oczywiście nie mogło zabraknąć w ofercie marki Jetboil kartuszy gazowych, które zasilą niezawodne palniki w trudnych warunkach. Optymalnie dobrana mieszanka gazów pozwala na szybkie i sprawne gotowanie w terenie. Wszystkie te produkty można znaleźć w ofercie sklepu 8a.pl Niezależnie od tego czy wspinasz się w skałach czy pokonujesz piesze szlaki turystyczne, kuchenki Jetboil zapewnią tak samo wysoką niezawodność.