top

Haglofs

Haglofs to marka specjalizująca się w projektowaniu i produkcji wysokiej jakość odzieży i obuwia turystycznego i górskiego. Kurtki, bluzy, spodnie, sprzęt turystyczny i buty Haglofs świetnie sprawdzą się w zmiennych warunkach pogodowych, oferując wysoką trwałość oraz wygodę użytkowania.
Filtry (1)
Filtry
Kupuj przez
  1. Rozmiar odzieży
    45
Nie znaleźliśmy produktów pasujących do zapytania.
Wyczyść

Odzież i obuwie Haglofs – idealne na niepogodę

Marka Haglofs pochodzi ze Szwecji. Panujące tam ekstremalne warunki pogodowe w połączeniu z rozległymi obszarami dzikiego terenu stanowiły świetną podstawę do opracowywania i testowania odzieży, która miała zapewniać komfort i ochronę podczas każdej outdoorowej przygody. Firma została założona już w 1914 roku przez Wiktora Haglofa. Od początku swojego istnienia do dnia dzisiejszego marka przeszła bardzo długą drogę i obecnie jest jednym z liderów wśród producentów odzieży, obuwia oraz sprzętu turystycznego i górskiego na świecie. Produkty Haglofs charakteryzują się innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi, które są doskonale połączone z nowoczesną stylistyką. Procesy projektowania, produkcji i testowania są ze sobą ściśle połączone, dzięki czemu każdy kolejny model jeszcze lepiej spełnia wymagania miłośników outdoorowych aktywności.

Ekologia

Marka Haglofs pochodzi ze Szwecji, a więc kraju, w którym szczególnie łatwo można zaobserwować zmiany klimatyczne zachodzące w ostatnich dziesięcioleciach. Coraz wyższa średnia temperatura roczna przyczynia się do zmniejszania i zanikania lodowców, a anomalie pogodowe są częstsze. Stąd też firma kładzie bardzo duży nacisk na politykę zrównoważonego rozwoju. Haglofs podjął ambitne zadanie ograniczenia emisji dwutlenku węgla o 50% w latach 2020-2030 oraz dojścia do zeroemisyjności do roku 2050. Aby tego dokonać, firma zaczęła działać na kilku płaszczyznach.

Po pierwsze skupia się na pozyskiwaniu energii z odnawialnych źródeł. Po drugie redukuje do niezbędnego minimum negatywny wpływ na środowisko naturalne procesu produkcji. Odbywa się to poprzez wdrażanie nowoczesnych technologii oraz ekologicznych materiałów. Po trzecie Haglofs oferuje produkty, które cechują się wysoką trwałością, dzięki czemu mogą być używane jeszcze dłużej niż dotychczas. Dzięki temu mniej odzieży, obuwia czy sprzętu trafia na wysypiska śmieci. Po czwarte marka przykłada dużą wagę do transportu swoich produktów na całym świecie, starając się wybierać takie środki transportu, które zostawiają jak najmniejszy ślad węglowy. Po piąte firma angażuje swoich klientów, a także wspiera zmiany prawa, które mają na celu przyspieszenie zmian pozytywnych dla klimatu.

Szeroki wybór produktów Haglofs

Obecnie w ofercie marki znajduje się odzież, obuwie oraz wyposażenie do wielu aktywności outdoorowych i górskich. Wśród najbardziej zaawansowanej technicznie odzieży znajdziemy produkty, które spełnią najbardziej wyśrubowane wymagania alpinistów, takie jak kurtka Haglofs. Są to zarówno chroniące przed deszczem, śniegiem i wiatrem kurtki Haglofs GORE-TEX, jak i mające zapewnić skuteczną izolację od zimna lekkie modele puchowe. Świetnie dobrane kroje gwarantują optymalne dopasowanie do sylwetki oraz pełną swobodę ruchów w czasie każdej wspinaczki. Projektanci marki przygotowali równie szeroką ofertę dla miłośników wędrówek w górach, ale też w łatwiejszym terenie. Kolekcja outdoorowa obejmuje nie tylko wygodne kurtki, ale również spodnie, koszulki, czy bluzy Haglofs. Nowoczesne materiały zapewniają wysoką oddychalność i komfort noszenia. W okresie zimowych odpowiednią odzież znajdą również miłośnicy narciarstwa oraz snowboardu. W ofercie nie mogło oczywiście zabraknąć kolekcji lifestyle. To propozycja dla wszystkich miłośników marki, którzy chcą korzystać z najwyższej jakości produktów również na co dzień.

W ofercie marki znajduje się też szeroki wybór obuwia outdoorowego. Choć nie znajdziemy tu butów wysokogórskich, to wybór wygodnego obuwia turystycznego jest ogromny. Buty Haglofs sprawdzają się zarówno w czasie wyjazdów turystycznych i wypraw po szlakach, jak i na biwakach czy nawet na co dzień. Wiele z modeli jest wyposażona w wodoodporne membrany. Katalogi szwedzkiej marki uzupełnia wysokiej klasy sprzęt turystyczny. Zaawansowane plecaki pozwolą zabrać ze sobą cały niezbędny ekwipunek. Z kolei śpiwory pozwolą na wygodny i regeneracyjny sen podczas każdego wyjazdu.

Produkty marki Haglofs kupisz w sklepie 8a.pl!

W ofercie sklepu internetowego 8a.pl zapewniamy szeroki wybór modeli szwedzkiej marki. Odzież, obuwie i sprzęt tego producenta przypadną do gustu wszystkim osobom poszukującym produktów wyróżniających się najwyższą jakością wykonania oraz nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Świetnie dobrane kroje oferują wysoki komfort użytkowania. Niezależnie od tego, czy pasjonujesz się trekkingiem, zdobywaniem najwyższych szczytów, czy jeździsz na nartach, w ofercie marki Haglofs z pewnością znajdziesz produkty, które zapewnią Ci wsparcie.

Marka współpracując z najbardziej innowacyjnymi dostawcami na świecie, jest w stanie tworzyć bezkompromisowe produkty oparte o niezwykle zaawansowane technologie. Sprawdź więc kurtki Haglofs z technologią membranową GORE-TEX Pro, czy plecaki Haglofs wykonane z niezwykle wytrzymałych materiałów, które sprawdzą się podczas ekstremalnych górskich wypraw.