GSI Outdoors

GSI Outdoors to amerykański producent wysokiej jakości ekwipunku turystycznego. Zestawy garnków turystycznych GSI Outdoors, miseczki, noże, sztućce i palniki, pozwalają na przygotowanie posiłku w terenie.
27
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 27

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 27

na stronę

Minimalistyczny sprzęt idealny na wędrówki z plecakiem.

W swoich projektach marka GSI Outdoors używa niestandardowych rozwiązań oraz najnowszych dostępnych materiałów. Ich produkty często łamią schematy i odkrywają zupełnie nowe zastosowania doskonale znanych elementów ekwipunku. W swojej ofercie posiadają przede wszystkim produkty związane z gotowaniem w terenie. Niezwykle bogata oferta tego producenta sprawia, że każdy użytkownik znajdzie produkt optymalnie spełniający jego oczekiwania. Znaczna część ekwipunku to minimalistyczne rozwiązania, pozwalające na ich kompaktowe spakowanie i łatwe przenoszenie plecaku. Jedno i dwuosobowe zestawy garnków GSI Outdoors pozwolą na przygotowanie podstawowych potraw w terenie. Załączane do nich składane sztućce oraz miseczki umożliwią wygodne zjedzenie posiłku w każdym miejscu. Miniaturowe solniczki turystyczne pozwolą nadać jedzeniu odpowiedniego smaku.

Praktyczne zestawy garnków turystycznych GSI Outdoors

Marka oferuje też większe zestawy naczyń turystycznych przygotowane z myślą o nieco większych grupach osób. Doskonale sprawdzają się one na kempingach i biwakach, zapewniając zwiększoną wygodę użytkowania. Z pewnością w kuchni turystycznej swoje stałe miejsce znajdą również inne przybory GSI Outdoors. Minimalistyczne deski do krojenia, lekkie sztućce wykonane z mocnego tworzywa, czy praktyczne nożyki kuchenne to maksymalna wygoda z dala od cywilizacji. W ofercie marki można znaleźć wiele produktów świadczących o niekonwencjonalnym podejściu firmy do sprzętu turystycznego. Wśród nich trzeba wyróżnić innowacyjny chwytak do garnków wykonany z syntetycznego tworzywa Microgripper czy połączenie w funkcjonalnym zestawie pałeczek do ryżu, łyżki i widelca. Z pewnością zaskoczy też składany kieliszek na wino. Jeżeli poszukujesz dopracowanych produktów GSI Outdoors, sklep 8a.pl zapewnia ich szeroki wybór.