top

Grivel

GRIVEL ® to marka, której czekany, raki i cały niezbędny w górskiej wspinaczce szpej na stałe wpisały się w historię alpinizmu i himalaizmu. Sprzęt zimowy i biegowy marki Grivel w sklepie 8a.pl to wysoka jakość wykonania w najlepszej cenie.
29
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 29

na stronę
 1. -10%
  Nowy
  Raki Grivel Air Tech Light New Matic
 2. -25%
  Raczki biegowe Grivel Ran
  Raczki biegowe Grivel Ran
  97,49 zł 129,99 zł
 3. -20%
  Plecak Grivel Zen 35
  Plecak Grivel Zen 35
  559,99 zł 699,99 zł
 4. -25%
  Raczki do biegania Grivel Ran Light
 5. -20%
  Raki koszykowe Grivel G10 New Classic
 6. -20%
  Osłona Grivel Axe Guard
  Osłona Grivel Axe Guard
  23,99 zł 29,99 zł
 7. -21%
  Czekan skiturowy Grivel Ghost - green
 8. -10%
  Kije aluminiowe Grivel Trail Vario
  Kije aluminiowe Grivel Trail Vario
  428,39 zł 475,99 zł
 9. -20%
  Czekan Grivel Air Tech Evo
  Czekan Grivel Air Tech Evo
  559,99 zł 699,99 zł
 10. -20%
  Czekan Grivel G Zero - black
  Czekan Grivel G Zero - black
  252,79 zł 315,99 zł
 11. -25%
  Czekan Grivel Nepal S.A. Plus
  Czekan Grivel Nepal S.A. Plus
  299,99 zł 399,99 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 29

na stronę

Grivel – marka z historią

To jedna z najdłużej istniejących marek górskich- jej początki sięgają 1818 roku. Pierwotnie marka Grivel zajmowała się produkcją narzędzi rolniczych, jednak wraz z powstawaniem turystyki górskiej, zaczęła zmieniać profil oferowanych produktów. W 1909 roku wyprodukowała pierwsze nowoczesne raki górskie. Ewolucja w dziedzinie sprzętu górskiego była bardzo szybka, a marka Grivel zawsze znajdowała się wśród innowatorów wprowadzających na rynek nowe rozwiązania. To dzięki niej światło dzienne ujrzały raki górskie z dwoma zębami atakującymi, nowoczesne czekany wspinaczkowe o mocno zakrzywionym kształcie, podkładki przeciwśnieżne do raków czy karabinki zapobiegające przypadkowemu wypięciu się liny. Pomimo wielu zawirowań w czasie swojej długiej historii, dziś marka należy do światowej czołówki w produkcji i projektowaniu sprzętu górskiego i wspinaczkowego.

Grivel – raki, czekany i wiele innych produktów

Producent posiada w swojej ofercie większość sprzętu niezbędnego podczas eksploracji gór. Wysokiej jakość ekwipunek na którym można polegać w trudnych warunkach to podstawa wyposażenia każdego miłośnika gór. Doskonale znane w ofercie Grivel raki, pozwolą bezpiecznie pokonywać zaśnieżone lub zalodzone zbocza. Specjalistyczne modele przeznaczone do wspinaczki w lodzie oferują wyjątkowe właściwości najbardziej doświadczonym użytkownikom. Niezwykle szeroki wybór czekanów pozwala dobrać model idealnie dopasowany do charakteru działalności.Czekany turystyczne Grivel doskonale sprawdzą się w czasie poruszania się po zasypanych śniegiem szlakach i zdobywania szczytów. Lodowe czekany wyśmienicie spiszą się podczas wspinaczki. W ofercie marki znajduje się także tak podstawowe wyposażenie, jak kaski wspinaczkowe, które doskonale zabezpieczą głowę przed spadającymi skałami. Producent jest również ceniony za niezawodne karabinki, ekspresy, uprzęże, przyrządy wspinaczkowe, śruby lodowe oraz wiele innych. Są one chętnie wybierane zarówno przez początkujących, jak i doświadczonych miłośników gór.

Produkty Grivel – sklep 8a.pl oferuje szeroki wybór modeli

W naszej ofercie posiadamy najlepsze produkty tej marki, które wyśmienicie sprawdzają się w wymagających górskich warunkach. Wysoka jakość wykonania oraz odpowiednio dobrane, wytrzymałe materiały przekładają się na wyjątkową trwałość sprzętu tego producenta. Szeroka gama produktów Grivel tej pozwoli skompletować sprzęt niezbędny do zimowej wspinaczki w lodzie, do turystyki lodowcowej czy wysokogórskiej zarówno osobom rozpoczynającym swoją górską przygodę, jak i doświadczonym wspinaczom, którzy zdobyli już niejeden szczyt.