top

Gogle narciarskie Marker

Gogle narciarskie Marker doskonale zabezpieczą oczy przed śniegiem i wiatrem w czasie szybkiej jazdy na nartach. W ofercie gogle przeciwsłoneczne i modele przygotowane na mgliste warunki. Sprawdź gogle na narty Marker, które świetnie dopasujesz do kasku!
Nie znaleźliśmy produktów pasujących do zapytania.
Wyczyść

Gogle narciarskie Marker — ultralekkie konstrukcje dla skialpinistów

Marker to producent znany w świecie skituringu i skialpinizmu z najwyższej jakości produktów. Wykorzystanie nowoczesnych materiałów i zaawansowanych technologii sprawia, że ich konstrukcje są niezwykle lekkie i wyjątkowo funkcjonalne. Gogle narciarskie Marker nie są w tym przypadku wyjątkiem. Całkowita rezygnacja z ramek pozwoliła zminimalizować wagę produktu o kilka dodatkowych gramów, co sprawia, że gogle tej cenionej marki należą do jednych z najlżejszych konstrukcji dostępnych na rynku. Zaawansowana optyka ochroni nasze oczy przed szybkim przemęczeniem oraz dyskomfortem.

Zaawansowane rozwiązania optyczne dla ochrony wzroku

Gogle narciarskie Marker wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które sprawiają, że noszenie ich jest wyjątkowo komfortowe. Pianka o potrójnej gęstości świetnie przylega do kształtu twarzy, nie powodując nieprzyjemnego ucisku. Szeroki pas ma za zadanie utrzymać gogle na narty Marker w pożądanym przez nas miejscu. Pas jest regulowany, a silikonowe wykończenie zapobiega jego przesuwaniu, kiedy nosimy go na kasku. Certyfikat CE-EN-174-2001-optical-Class-1 zapewnia doskonałe właściwości optyczne. Gogle całkowicie eliminują promieniowanie UVA, UVB i UVC, przez co doskonale dbają o ochronę naszego wzroku. Większość modeli gogli jest całkowicie pozbawiona ramek, a ich oversizowe soczewki zapewniają wyjątkowo szerokie pole widzenia. Gogle narciarskie Marker wykorzystują również specjalne nowoczesne powłoki Super Anti-Fog NMT+. Dzięki nim soczewki gogli nie parują, co pozytywnie wpływa na nasze bezpieczeństwo. Niektóre z modeli posiadają również lustrzane wykończenie Full REVO, które niweluje ryzyko oślepienia oraz zapobiega działaniu promieni podczerwonych.

Sprawdź gogle narciarskie Marker w górskim sklepie online 8a.pl

W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór produktów tego znanego producenta. Od gogli po zaawansowane wiązania skiturowe Marker. Niezależnie od wybranego przez siebie modelu gogle zapewnią ci ochronę wzroku oraz komfort podczas jazdy. Trudno też przejść obojętnie wobec modnego oversizowego designu gogli, który będzie idealnie zintegrowany z większością kasków dostępnych na rynku. Gogle za sprawą szerokiego zakresu regulacji dopasują dla siebie zarówno panie, jak i panowie.