top

Marker

Marker to jeden z najbardziej znanych producentów wiązań narciarskich na świecie. Wiązania narciarskie Marker w sklepie 8a.pl to gwarancja maksymalnej niezawodności oraz wysokiego bezpieczeństwa.
13
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 13

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 13

na stronę

Najlepsze rozwiązania Marker w świecie skituringu

Dzięki współpracy z czołowymi producentami nart, firma cały czas się rozwija i ciągle kreuje nowe trendy na rynku narciarskim. Obecnie marka jest coraz bardziej widoczna na rynku wiązań skiturowych. Jej bogate doświadczenie zdobyte w segmencie wiązań do nart zjazdowych pozwala opracowywać nowoczesne konstrukcje, które wprowadzają do świata skiturowego i freeride’owego zupełnie nowe rozwiązania. Doskonałym przykładem są wiązania Marker Kingpin posiadające regulację siły wypięcia w skali DIN i spełniające wysokie wymogi bezpieczeństwa w kwestii wypinania buta skiturowego w razie upadku. Zróżnicowane wersje tego wiązania pozwalają dobrać optymalny model zarówno dla średnio zaawansowanego narciarza, jak i dla profesjonalisty. Konstrukcja wiązań Marker Kingpin doskonale sprawdza się na zjazdach, gwarantując świetne przeniesienie sił z buta narciarskiego na nartę. Dzięki temu możliwa jest bardzo dobra kontrola nart nawet na wymagających zjazdach.

Marker to akcesoria do wiązań narciarskich i nie tylko

Podążając za potrzebami narciarzy skiturowych i freeridowych marka Marker oferuje również niezbędne akcesoria do wiązań narciarskich. W czasie poruszania się w ekstremalnych warunkach na pewno przydadzą się harszle, doskonale wbijające się w zmrożony śnieg. Ponadto w ofercie znajdują się specjalne inserty do butów skiturowych, dostosowujące je do wiązań Kingpin. Ofertę tej marki uzupełniają foki narciarskie. Wszechstronne modele można odpowiednio dociąć i dopasować do większości nart skiturowych. Produkty Marker w sklepie 8a.pl to najwyższa jakość i gwarancja oryginalności. Przekłada się to na maksymalną niezawodność oraz wygodę użytkowania na zaśnieżonym stoku.