top

GOG

Marka GOG (dawniej Goggle) to znany na całym świecie producent wysokiej jakości okularów sportowych. Okulary przeciwsłoneczne GOG oferują odpowiednie zabezpieczenie przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB.
81
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-54 z 81

Strona
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-54 z 81

Strona
na stronę

GOG – pełna ochrona oczu w czasie aktywności sportowej

Każdy miłośnik aktywności outdoorowych doskonale wie, jak ważna jest ochrona oczu. Kiedy jeździmy na rowerze, na nartach czy biegamy, musimy chronić oczy przed pędem powietrza i owadami. Jednak nawet w trakcie wędrówek turystycznym szlakiem czy wspinaczki powinniśmy posiadać dobre okulary, które zatrzymają szkodliwe dla oczu promieniowanie UV. Taką też misję podjęła marka GOG (dawniej Goggle), zajmująca się projektowaniem i produkcją okularów przeciwsłonecznych i gogli dla najbardziej wymagających użytkowników. Inspirowane słoneczną Kalifornią wzornictwo marki przypadnie do gustu nie tylko sportowcom. Wśród dostępnych modeli wiele zostało zaprojektowanych z myślą o codziennym użytkowaniu w mieście. Szeroka oferta GOG obejmuje modele na różne warunki atmosferyczne, od pełnego słońca po okulary przepuszczające niemal całe światło, które można użytkować również w nocy. Modele zwiększające kontrast doskonale sprawdzą się na wodzie oraz w śnieżnych warunkach. Specjalne okulary i gogle przygotowano też na mgliste warunki.

Szeroki wybór okularów przeciwsłonecznych GOG

Bardzo duże zróżnicowanie modeli sprawia, że każdy użytkownik z łatwością wybierze odpowiedni dla siebie. W zależności od podejmowanej aktywności można dobrać odpowiednie okulary. Wszechstronne modele do turystyki doskonale sprawdzają się podczas długich wędrówek po szlakach. Są także chętnie wybierane do codziennego użytkowania. Świetnie sprawdzają się na wakacyjnych wyjazdach na kemping. Sportowe okulary rowerowe oraz biegowe GOG doskonale chronią oczy podczas szybkiego przemieszczania się po ścieżkach. Większe soczewki niż w pozostałych modelach oferują szerokie pole widzenia, niezbędne do obserwowania ścieżki przed nami oraz całego jej otoczenia. W modelach zaprojektowanych z myślą o aktywnościach górskich zastosowano nieco bardziej rozbudowane osłonki z boków oprawek. Chronią one przed dostawaniem się do oczu promieni słonecznych odbitych od śniegu. W ofercie GOG można również znaleźć okulary przeciwsłoneczne na co dzień, dzięki czemu Twoje oczy będą świetnie chronione latem przez cały czas, niezależnie od tego czy uprawiasz akurat jakiś sport, czy po prostu relaksujesz się w słońcu.

Wszystkie modele GOG są zgodne z odpowiednimi normami obowiązującymi w Europie, Stanach Zjednoczonych i Australii, dzięki czemu można mieć pewność ich wysokiej jakości. Modne wzory oprawek są inspirowane kalifornijskim latem, dzięki czemu świetnie się prezentują. Doskonale sprawdzają się w najcieplejszej porze roku, oferując maksymalnie wyraźny obraz niezależnie od tego, jaką aktywność podejmujesz.

Zaawansowana technologia to jeszcze lepszy obraz

W modelach stosowanych jest wiele nowoczesnych technologii, które mają na celu zachowanie maksymalnej ostrości obrazu w trudnych warunkach oświetleniowych. Okulary polaryzacyjne GOG polepszają kontrast oraz pozwalają na ostrzejsze widzenie w ostrym słońcu. Zmniejszają również refleksy, co sprawia, że wzrok zdecydowanie mniej się męczy, a szczegóły otoczenia są znacznie wyraźniejsze. Do całodziennego użytkowania często wybierane są okulary fotochromowe GOG. To najnowocześniejsze modele oferujące automatyczne dostosowywanie jasności szkieł do intensywności światła. Takie rozwiązanie sprawia, że okulary te oferują optymalne właściwości zarówno kiedy zrobi się pochmurno, jak i w pełnym słońcu. Okulary przeciwsłoneczne to konieczny dodatek do ekwipunku w czasie słonecznych dni, który pozwoli odpowiednio zabezpieczyć oczy przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym i jednocześnie zapewni fantastyczny obraz. W ofercie GOG znajdziemy również modele przystosowane do użytkowania w gorszych warunkach oświetleniowych. Zupełnie przezroczyste soczewki to konieczność zawsze wtedy, gdy aktywność podejmujemy już po zmroku.

Oprócz technologii związanych z wykonanie soczewek, mających zapewnić jak najlepszą jakość widzenia, okulary GOG cechują się też zaawansowanymi oprawkami. Specjalnie dobrane, mocne materiały zapewniają wysoką wytrzymałość całej konstrukcji. Optymalnie dopasowane do twarzy kształty nosków i zauszników sprawiają, że okulary pozostają stabilne nawet w czasie bardzo dynamicznych aktywności. Wybrane modele GOG mają ponadto możliwość zainstalowania zamiast zauszników cienki pasków, które upodabniają okulary do gogli. To najczęściej modele przeznaczone do narciarstwa biegowego, choć są też używane w kolarstwie górskim. Wyposażenie ich w dodatkowe panele z gąbki sprawia, że jeszcze lepiej chronią przed wiatrem i potem. Okulary zaprojektowane z myślą o wykorzystaniu górskim posiadają najczęściej dodatkowe boczne osłony, które zapobiegają docieraniu do oczu promieni słonecznych odbitych od śniegu.

GOG – popularne kategorie

Okulary przeciwsłoneczne GOG Okulary do biegania GOG Gogle narciarskie GOG