Goal Zero

Marka Goal Zero to jeden z wiodących producentów przenośnych paneli słonecznych, powerbanków, akumulatorków, ładowarek i lampek. Produkty Goal Zero są niezbędne podczas dalekich ekspedycji i na górskim szlaku.
24
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 24

na stronę
 1. -20%
  Ładowarka Goal Zero Flip 12 - green
 2. -20%
  Ładowarka Goal Zero Flip 24 - green
 3. -15%
  Lampa Goal Zero Lighthouse Mini
  Lampa Goal Zero Lighthouse Mini
  297,49 zł 349,99 zł
 4. -10%
  Lampa Goal Zero Light A Life 350
  Lampa Goal Zero Light A Life 350
  215,99 zł 239,99 zł
 5. -10%
  Lampka Goal Zero Light A Life Mini
  Lampka Goal Zero Light A Life Mini
  161,99 zł 179,99 zł
 6. -15%
  Power Bank Goal Zero Venture 30
  Power Bank Goal Zero Venture 30
  501,49 zł 589,99 zł
 7. -15%
  Panel solarny Goal Zero Nomad 13
  Panel solarny Goal Zero Nomad 13
  637,49 zł 749,99 zł
 8. -15%
  Panel solarny Goal Zero Nomad 7 Plus
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 24

na stronę

Z produktami marki Goal Zero dotrzesz na koniec świata.

Znaczną część oferty tego producenta stanowią panele solarne. Są one głównym źródłem zasilania podczas długich wypraw trekkingowych, ekspedycji górskich, a także w odległych rejonach świata. Produkowane modele znacząco różnią się wielkością i możliwościami. Od kompaktowych, które świetnie sprawdzają się podczas podróży z plecakiem, po większe, składające się z kilku segmentów. Potrafią one zapewnić zasilanie dla bardziej wymagającego sprzętu elektronicznego. Panele słoneczne Goal Zero to wysoka jakość wykonania oraz świetne parametry, które są doceniane przez podróżników na całym świecie. W przypadku krótszych wycieczek i wyjazdów, a także na co dzień, doskonale sprawdzają się power banki o zróżnicowanej pojemności i konstrukcji. Od najmniejszych, które podładują smartfon podczas codziennych obowiązków, po większe, które pozwolą uzupełnić baterię w kamerce sportowej czy nawigacji GPS w czasie kilkudniowego wypadu w góry. Ofertę doskonale uzupełniają ładowarki i akumulatorki Ni-MH, które można stosować w różnym sprzęcie turystycznym. Akumulatorki AAA doskonale spiszą się w wielu modelach czołówek i latarek, pozwalając z łatwością rozświetlić mrok. Panele słoneczne, power banki Goal Zero, akumulatorki – wszystkie te produkty stanowią kompleksowe rozwiązanie, które zagwarantuje, że w Twoim sprzęcie elektronicznym nigdy nie zabraknie energii.

Goal Zero to nie tylko bogata oferta akumulatorów

Oprócz projektowania i produkcji najwyższej klasy paneli słoneczny i akumulatorów marka organizuje i czynnie działa w projektach mających na celu poprawienie warunków życia ludzi z biedniejszych rejonów świata. Aktywnie wspiera inicjatywy mające na celu ograniczenie ubóstwa. Produkty Goal Zero są również często wysyłane w formie pomocy dla osób poszkodowanych w wyniku katastrof naturalnych, zapewniając prąd i oświetlenie w skrajnych warunkach.