top

Five Ten

Five Ten to legendarna amerykańska marka wspinaczkowa, bardzo dobrze znana przez większość miłośników górskich aktywności. Logo 5.10 oznacza najlepsze buty wspinaczkowe, obuwie na rower czy podejściowe.
Zobacz jako Siatka Lista

66 Produkty

Strona
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

66 Produkty

Strona
na stronę
Wyczyść

Five Ten – buty wspinaczkowe, które przesunęły granice niemożliwego

Marka stała się częścią rewolucji we wspinaczce, a wszystko za sprawą wynalezienia gumy Stealh Rubber, która została zastosowana w butach podejściowych i przeznaczonych na wielkie ściany – Five Tennie. Od nich zaczęła się historia Five Ten – buty wspinaczkowe, które powstały wkrótce po nich na stałe zapisały się w historii tego sportu. Rozchwytywane przez najlepszych wspinaczy świata, pozwoliły pokonywać jeszcze trudniejsze drogi, które do tej pory wydawały się niemożliwe do zdobycia. Od lat osiemdziesiątych marka wypracowała sobie doskonałą opinię wśród najlepszych wspinaczy. W tym czasie powstało wiele kultowych modeli butów wspinaczkowych, takich jak Anasazi. Obecnie w ofercie dostępnych jest wiele modeli, a marka cały czas wyznacza nowe trendy i wprowadza innowacyjne rozwiązania. Guma Stealth Rubber występuje w wielu odmianach, które zostały optymalnie dopasowane do przeznaczenia butów, dzięki czemu każdy model zapewnia wyjątkowe właściwości użytkowe.

Rowerowe i podejściowe buty – niezrównana przyczepność

Guma Stealth Rubber doskonale sprawdza się nie tylko w butach wspinaczkowych, ale również w obuwiu podejściowym i rowerowym. Optymalnie spisujące się na skałach buty podejściowe Five Ten są chętnie wybierane przez wszystkie osoby poszukujące maksymalnej precyzji oraz ponadprzeciętnej przyczepności. Te same cechy zapewniają doskonały kontakt z pedałami na szybkim zjeździe, pozwalając precyzyjnie prowadzić rower.

Szeroka oferta Five Ten – sklep 8a.pl to duży wybór obuwia amerykańskiej marki

W sklepie 8a.pl kupisz najlepsze modele tej marki – buty wspinaczkowe, buty podejściowe i na rower. Dzięki nim poczujesz różnicę pomiędzy zwykłą gumą, a specjalistyczną Stealth Rubber. To doskonały wybór dla wszystkich aktywnych miłośników gór, którzy realizują swoje pasje na wymagających ścieżkach i ścianach, uprawiając wspinaczkę, jeżdżąc na rowerach i pokonując kolejne kilometry pieszo.

Five Ten – popularne kategorie

Buty wspinaczkowe Five Ten Buty podejściowe Five Ten