top

Figi termoaktywne damskie

Figi termoaktywne damskie gwarantują maksymalną swobodę ruchów w czasie podejmowania górskich wyzwań i nie tylko. Wykonane z technicznych materiałów modele to doskonałe właściwości w czasie wysiłku.
Zobacz jako Siatka Lista

43 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

43 Produkty

na stronę
Wyczyść

Termoaktywne figi damskie dla aktywnych kobiet

Majtki termoaktywne damskie stanowią nieodłączny element technicznego stroju. Bielizna pełni w nim bowiem niezwykle ważną rolę. To pierwsza warstwa, która ma kontakt ze skórą przez cały dzień, dlatego musi charakteryzować się wyjątkowymi właściwościami. Aby zestaw odzieży technicznej spełniał swoje zadanie, każda z warstw powinna być wykonana z technicznych materiałów, które zapewnią bardzo wysoką oddychalność i potrafią skutecznie poradzić sobie z nadmiarem wilgoci powstającej w czasie wysiłku. To właśnie dlatego odpowiednio dobrane figi damskie są tak istotne. Przygotowane specjalnie z myślą o aktywnych kobietach modele doskonale sprawdzą się w czasie wyjazdów turystycznych, górskich ekspedycji i uprawiania wielu sportów.

Figi termoaktywne damskie to nowoczesne materiały

Majtki damskie są produkowane z materiałów, których właściwości są specjalnie dobierane do potrzeb użytkowniczki. Maksymalną oddychalność gwarantują techniczne modele wykonane z włókien syntetycznych. Sportowe figi pozwalają na skuteczne radzenie sobie z wilgocią powstającą w czasie wysiłku fizycznego. Doskonale współpracują przy tym ze spodniami softshellowymi czy membranowymi. Majtki termoaktywne damskie są wykonywane z nylonu, poliestru, czy polipropylenu. Włókna te nie chłoną wody. Specjalne sploty używane w bieliźnie sprawiają, że materiały są przyjemne w dotyku i oprócz technicznych właściwości oferują też wysoki komfort użytkowania. Figi termoaktywne damskie wykonywane są też z naturalnej wełny merino. To materiał, który został na nowo odkryty przez firmy outdoorowe stosunkowo niedawno. Szybko jednak zdobył bardzo dużą popularność ze względu na świetne cechy użytkowe. Jest bardzo przyjemny w dotyku, posiada naturalne właściwości przeciwdziałające szybkiemu powstawaniu nieprzyjemnych zapachów, a także schnie szybciej niż bawełna. Wełna z merynosów jest także znana z doskonałej izolacji. Świetnie utrzymuje optymalną temperaturę w pobliżu ciała nawet w czasie chłodniejszych dni.

Najlepsze termoaktywne majtki damskie w sklepie 8a.pl

Oferujemy termoaktywne figi damskie Icebreaker, Brubeck, Sensor i wielu innych czołowych producentów odzieży outdoorowej. Wszystkie modele zostały zaprojektowane w taki sposób, aby oferować maksymalną wygodę i swobodę w czasie podejmowania aktywności fizycznej. Płaskie szwy, elastyczne właściwości materiałów oraz kroje, które sprawiają, że całość idealnie dopasowuje się do sylwetki to ich najważniejsze cechy. To optymalny wybór do każdego technicznego stroju. Termoaktywne majtki damskie sprawdzą się zarówno w czasie treningu biegowego w parku, podczas wielogodzinnego trekkingu na szlaku, jak i wspinaczki w wysokich górach.