Extremities

Extremities to marka powołana z potrzeby zabezpieczenia osób w czasie aktywności fizycznej w zimnie. W jej ofercie znajdują się cienkie rękawiczki docieplające, wodoodporne modele z membraną i rękawice ocieplane.
23
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 23

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 23

na stronę

Szeroki wybór wysokiej klasy rękawic Extremities

Firma Extremities wyspecjalizowała się w projektowaniu różnych typów rękawiczek. Obecnie w ofercie znajduje się wiele modeli takich, jak między innymi ultralekkie rękawiczki sprawdzające się jako docieplenie, umiarkowanie ciepłe rękawiczki biegowe czy zimowe modele górskie, które oferują kompleksową ochronę dłoni przed zimnem i wilgocią. Wśród tych ostaniach wydzielono osobne modele przeznaczone do trekkingu, wspinaczki, a także linię narciarską. W ofercie pojawiają się rękawice z możliwością odsłonięcia palców, które pozwalają na zachowanie doskonałej chwytności i wyczucia sprzętu. Modele te świetnie sprawdzają się w przejściowych porach roku. Dla wszystkich osób poszukujących skutecznej ochrony dłoni przed zmarznięciem, najlepszym wyborem będzie marka Extremities. Rękawice o różnej budowie i użytych materiałach pozwolą idealnie dobrać model do uprawianej aktywności tak, aby zapewnić optymalną temperaturę, chwytność oraz zabezpieczyć przed niesprzyjającymi warunkami. Przez cały czas firma wprowadza nowe rozwiązania technologiczne i poszerza asortyment. Dzięki temu w jej ofercie znalazł się pełen wybór rękawiczek zimowych, a także wysokiej klasy ochraniacze przeciwśnieżne oraz czapki.

Akcesoria górskie i turystyczne Extremities

Oprócz wysokiej jakości rękawic w ofercie marki znajdują się również inne dodatki niezbędne w czasie przemierzania górskich szlaków. Wśród nich na pewno warto wyróżnić stuptuty GORE-TEX®, które oferują fenomenalne połączenie ochrony z wysoką oddychalnością. Dostępne są również modele wykonane z tradycyjnych materiałów. Produkty Extremities obejmują również takie elementy ekwipunku jak czapki czy skarpety. Wszystkie one doskonale uzupełniają techniczną odzież, zapewniając organizmowi optymalne warunki do aktywności, niezależnie od tego czy uprawiasz trekking, wspinaczkę, czy narciarstwo.

Extremities – popularne kategorie

Rękawiczki narciarskie Czapki Extremities Rękawice narciarskie Extremities Rękawice GORE-TEX Extremities Rękawice skiturowe Extremities
Rękawiczki biegowe Extremities Rękawiczki do smartfona Extremities Rękawiczki softshell Extremities Rękawiczki polarowe Extremities Czapki termoaktywne Extremities
Czapki zimowe Extremities Łapawice Extremities