top

Euroschirm

Marka Euroschirm należy do niemieckiego producenta, który już od 1919 roku produkuje parasole turystyczne. Parasole trekkingowe są cenione za swoją wytrzymałości, doskonale sprawdzając się na szlakach.
36
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 36

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 36

na stronę

Maksymalna wytrzymałość i poręczność dzięki nowoczesnym technologiom

Parasolka trekkingowa jak i turystyczna musi charakteryzować się zwiększoną wytrzymałością. Jest bowiem narażona na znacznie trudniejsze warunki atmosferyczne niż ich odpowiedniki używane jedynie w warunkach miejskich. Stworzenie niezwykle wytrzymałych parasoli turystycznych stało się możliwe dzięki możliwości zastosowanie w nich nowoczesnych materiałów. To właśnie dlatego niemiecki producent Euroschirm używa w swoich produktach między innymi aluminium, włókna szklanego, a nawet włókna węglowego. Pozwala to tworzyć wyjątkowe produkty, które doskonale sprawdzają się w wietrznych warunkach, a także w czasie ulewy. Zastosowanie w odpowiednich segmentach materiałów o zwiększonej elastyczności lub wytrzymałości pozwala zachować optymalne parametry całej konstrukcji. Parasol odpowiednio ugnie się bowiem pod strumieniem wody czy nagłym podmuchem wiatru, szybko wracając do swojego kształtu.

Parasole Euroschirm to nie tylko wytrzymałe materiały

Parasolka trekkingowa może być również wyposażona w wiele praktycznych dodatków, które okażą się przydatne w terenie. Wśród nich znajdziemy między innymi kompas umieszczony w rączce, który przyda się do szybkiego zorientowania się w kierunkach, czy mini latarki pomocne w ciemnościach. Parasole niemieckiego producenta z kolekcji trekkingowej są zazwyczaj kompaktowe lub oferują możliwość łatwego przytroczenia do plecaka. Pozwala to na ich zabieranie ze sobą na każdą wycieczkę, niezależnie od jej długości i terenu. Parasole te są również z powodzeniem wykorzystywane na co dzień, oferując świetne zabezpieczenie przed przemoknięciem. Jeśli deszcz uniemożliwia wędrowanie po szlakach to z pomocą przyjdzie Ci marka Euroschirm – parasol turystyczny na trudne warunki świetnie ochroni przed niesprzyjającą pogodą.