ENO

ENO przez kilkanaście lat obecności na rynku wypracowała sobie mocną pozycję wśród producentów hamaków. Wytwarzane przez nią hamaki turystyczne charakteryzują się przemyślaną i dopracowaną konstrukcją.
24
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 24

na stronę
  1. -20%
    Hamak ENO Sub6 Hammock - charcoal
    Hamak ENO Sub6 Hammock - charcoal
    247,99 zł 309,99 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 24

na stronę

Hamak turystyczny ENO Eagles Nest Outfitters – który model wybrać?

Centralną część kolekcji tej marki stanowią hamaki ENO Hammock produkowane w dwóch podstawowych wariantach. Klasyczna i kompaktowa wersja przeznaczona dla samotników oraz hamak turystyczny dwuosobowy, oferujący zwiększoną wygodę podczas odpoczynku. Stosowany do ich produkcji materiały są wyjątkowo lekkie, ale zarazem utrzymują dużą wytrzymałość. Przekłada się to na wyśmienite cechy użytkowe. Hamaki Eagles Nest Outfitters mogą być łatwo spakowane do pokrowców transportowych, dzięki czemu z łatwością zmieszczą się w plecaku czy torbie. Oferta tego producenta obejmuje również bardziej specjalistyczne modele, takie jak ultralekki hamak survivalowy, czy hamak turystyczny z tropikiem i moskitierą, które sprawdzą się w czasie bardziej wymagających wypraw.

ENO Eagles Nest Outfitters – wszystko do hamaków

Producent Eagles Nest Outfitters posiada w swojej ofercie nie tylko hamaki, ale również niezbędne do nich dodatki. Zapewnią one maksymalną wygodę podczas ich rozstawiania, a także umilą pobyt w hamaku w mniej sprzyjających warunkach. Z pewnością najważniejsze są systemy do wieszania hamaków. Odpowiednio zaprojektowane taśmy, a także ultra lekkie linki pozwalają na szybkie zamocowanie hamaka bez ryzyka uszkodzenia drzewa. Odpowiednio dopasowane systemy mocowania hamaków pozwalają stworzyć kompaktowy zestaw, za pomocą którego można błyskawicznie przygotować miejsce do spania.

Hamak turystyczny Eagles Nest Outfitters – doskonała alternatywa dla minimalistycznych namiotów.

Hamaki turystyczne zdobywają coraz większą popularność wśród turystów i miłośników trekkingu. Zapewniają bowiem wygodne miejsce do spania, przy wadze nieporównywalnej z żadnym namiotem. Optymalny wybór dla osób przemieszczających się z minimalistycznym bagażem.