top

Seria Dynafit Transalper

Dynafit Transalper to odzież górska przygotowana specjalnie dla miłośników szybkiego przemierzania szlaków. Lekkie bluzy, kurtki i spodnie pozwolą jeszcze szybciej znaleźć się na szczycie.
38
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 38

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 38

na stronę

Seria Dynafit Transalper stworzona do szybkiego pokonywania szlaków

Dynafit Transalper to linia produktów z kolekcji Althletic Mountaineering stanowiąca odpowiedź na postępującą ewolucję sportów górskich. To produkty których przeznaczenie mieści się pomiędzy trail runningiem a alpinizmem, nie do końca biegowe, a jednak garściami czerpiące z rozwiązań opracowanych dla górskich biegaczy i minimalistów. Stworzone dla turystów wspinających się na szczyty dynamicznie i szybko, bez zbędnego ryzyka, ale i bez zbędnego bagażu.

Dynafit Transalper – produkty gotowe na zwinne przejścia

Niezależnie od tego, czy chodzi o góry powyżej 3000 metrów, zdobycie kilku szczytów w ciągu jednego dnia, czy kilkudniowe przejścia, wymagana jest tu gotowość na różne warunki, szybkość i zwinność. Zróżnicowany teren alpejski stanowi szczególne wyzwanie zarówno dla turysty, jak i dla sprzętu. Osoby nie chcące dźwigać zbyt wielkiego plecaka znajdą w seriiDynafit Transalper produkty lekkie, o minimalnych wymiarach po spakowaniu, a przy tym super wydajne i wielofunkcyjne. W pełni zaprojektowane z myślą o turystyce gróskiej – trekkingu i hikingu – z wykorzystaniem najnowszych materiałów i technologii. W skrócie, produkty które łączą niską wagę, komfort i wszechstronność. Górską doskonałość w wydaniu fast&light.