top

DMM

DMM to marka produkująca wysokiej jakości sprzęt wspinaczkowy. W jej ofercie znajduje się zarówno szpej w skały, jak i wyposażenie w góry wysokie. Sprawdź dopracowane karabinki, uprzęże wspinaczkowe, kaski, czekany i wiele innych elementów wyposażenia każdego wspinacza! DMM to zarówno sprzęt dla początkujących wspinaczy, jak i tych najbardziej doświadczonych.
Zobacz jako Siatka Lista

53 Produkty

  1. -26%
    Szpejarka DMM Bandolier - grey/red
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

53 Produkty

Wyczyść

Historia marki DMM

Firma została założona 1981 roku, pierwotnie pod nazwą Moorhouse Engineering, jednak szybko zmieniła nazwę na DMM. Początki marki to tylko 4 osoby zaangażowane w projektowanie i produkcję coraz lepszego sprzętu wspinaczkowego. Obecnie firma zatrudnia ponad 200 osób i jest jednym z czołowych producentów sprzętu wspinaczkowego w Europie. Przez cały okres działalności marka była wierna zasadzie, aby produkować najlepszy ekwipunek wspinaczkowy w przystępnej cenie. To proste z pozoru założenie kieruje marką już od 40 lat i pozwala oferować klientom wysokiej jakości produkty w atrakcyjnej cenie. Marka DMM specjalizuje się w dwóch głównych sektorach sprzętu wspinaczkowego. Z jednej strony projektuje ekwipunek do rekreacyjnej wspinaczki skałkowej, a z drugiej sprzęt niezbędny w czasie wspinaczki wysokogórskiej. Oczywiście w ofercie producenta nie mogło też zabraknąć sprzętu do prac wysokościowych. Dzięki temu oferta DMM pokrywa zapotrzebowanie wszystkich wspinaczy. Od tych zaczynających dopiero swoją przygodę ze skałami, jak i tych, którzy zdobywają najtrudniejsze i najwyższe szczyty świata.

Producent sprzętu wspinaczkowego DMM stawia przede wszystkim na innowacyjność. Cały czas inwestuje nie tylko w swoje fabryki, ale również w nowoczesne maszyny testowe i narzędzia, które pozwalają sprawdzać nowe projekty w rzeczywistości. Niezwykle ważnym ogniwem w firmie jest zestaw projektantów, który przekuwa kolejne pomysły w istniejące i świetnie funkcjonujące w górach czy skałach przyrządy. Zebrane przez niego przez niemal 40 lat doświadczenie pozwala wprowadzać na rynek innowacyjne rozwiązania, z których korzystają miłośnicy wspinaczki na całym świecie. Obecnie firma DMM cały czas intensywnie się rozwija, powiększając swoje fabryki, które muszą sprostać coraz większemu zapotrzebowaniu na najwyższej jakości sprzęt marki.

Sprzęt wspinaczkowy DMM w skały i w góry

Szeroka oferta marki z Wielkiej Brytanii zawiera niemal kompletny szpej wspinaczkowy. Wśród produktów znajdują się oczywiście podstawowe karabinki i ekspresy. Znajdziemy tu też duży wybór uprzęży wspinaczkowych i kasków. Łatwe w obsłudze przyrządy asekuracyjne i zjazdowe świetnie sprawdzą się wśród początkujących miłośników wspinaczki. Dla bardziej doświadczonych wspinaczy dostępny jest szeroki wybór friendów DMM i kości, niezbędnych podczas wspinaczki na własnej asekuracji. Mocno rozbudowany jest również dział zimowy. Znajdują się w nim zarówno czekany do turystyki wysokogórskiej, jak i techniczne modele do wspinaczki lodowej.

Sprawdź zaawansowany szpej walijskiej marki w sklepie internetowym 8a.pl

Jeśli poszukujesz najwyższej jakości produktów marki DMM, znajdziesz je online w sklepie 8a.pl! W ofercie naszego sklepu internetowego posiadamy niezwykle bogate portfolio najnowszych produktów tej cenionej w świecie wspinaczy marki. Nowoczesna konstrukcja, sprawdzone materiały i dopracowany projekt sprawiają, że szpej ten wybierany jest przez najbardziej wymagających użytkowników. Nie bez powodu marka jest na rynku już od ponad 40 lat! Jeśli cenicie sobie wysokie jakości szpej, w dobrej cenie to DMM będzie doskonałym wyborem.