top

Deuter Aircontact

Deuter Aircontact to seria modeli trekkingowych i turystycznych opartych o niezawodny system nośny. Plecaki z tej kolekcji oferują bardzo dobrą wentylację pleców i komfort w trakcie przemierzania długich szlaków.
Zobacz jako Siatka Lista

46 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

46 Produkty

na stronę
Wyczyść

Mój Deuter to mój towarzysz!

Kiedy wędrujesz, on niezawodnie Ci towarzyszy - wspiera, nie zatrzymuje, nie obciąża. Deuter Aircontact. Uznany lata temu za „niezniszczalny” i „dopasowany, jak na zamówienie”, w sezonie 2019 stał się dodatkowo 15% lżejszy. Nowe, anatomicznie ukształtowane pasy biodrowe dosłownie obejmują ciało. Sprawiają, że przenoszenie nawet największych ciężarów staje się łatwe i przyjemne. Dlatego możesz z nim śmiało wędrować i tydzień i dwa - niosąc na plecach wszystko, czego Ci potrzeba, od namiotu po zapasy na śniadanie. Seria Deuter Aircontact to plecaki na których można polegać w każdych warunkach. Wyróżniają się niezwykle wygodnym systemem nośnym, który zapewnia jednocześnie odpowiednią cyrkulację powietrza w pobliżu pleców. To modele zazwyczaj o większej pojemności, które pozwolą na pokonywanie dłuższych tras.

Budowa plecaków Deuter Aircontact

Cechą wyróżniającą plecaki z tej serii jest właśnie system nośny Aircomfort. Opiera się on na dość grubych panelach wykonanych ze specjalnej pianki. Dzięki ich odpowiedniemu ułożeniu uzyskano stały przepływ powietrza w pobliżu pleców. Dodatkowo sama pianka, posiadająca mnóstwo pustych komór, przyczynia się do efektywniejszego odprowadzania gorącego powietrza przy każdym ruchu. Świetnie wyprofilowane pasy ramienne oraz biodrowy doskonale stabilizują ciężki plecak nawet w trudnym terenie. Przejmują przy tym znaczną część obciążenia. Plecaki Deuter Aircontact wyśmienicie sprawdzają się podczas wielodniowych trekkingów. Nawet kiedy są w pełni wypakowane, ich noszenie jest bardzo komfortowe.

Plecaki z serii Deuter Aircontact kupisz online w sklepie 8a.pl

Zapewniamy niezwykle szeroki wybór plecaków z serii Airocntact o zróżnicowanych pojemnościach. W zależności od przewidywanej długości wyprawy można z łatwością dobrać odpowiedni plecak. Najmniejsze modele świetnie sprawdzą się podczas przedłużonych weekendów w górach. Największe modele trekkingowe z powodzeniem sprawdzą się podczas wielotygodniowych wędrówek po bezdrożach. W ofercie znajdują się również plecaki Deuter Aircontact przygotowane specjalnie z myślą o paniach. Ich wymiary są lepiej dostosowane do kobiecej sylwetki. Zmieniono w nich wyprofilowanie pasów, a cały system nośny nieco skrócono, dzięki czemu łatwiej dopasować go do pleców.

Popularne kategorie marki Deuter:

Śpiwory Deuter Orbit Deuter plecaki rowerowe Deuter Futura Deuter Guide Deuter wyprzedaż