Dachstein

Dachstein to austriacka firma posiadająca niezwykle długą tradycję w produkcji obuwia górskiego. Najwyższej jakości materiały i sprawdzone rozwiązania to wysoka niezawodność butów Dachstein na każdym szlaku.
48
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 48

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 48

na stronę

Buty Dachstein w góry i do trekkingu

Znaczną część kolekcji stanowi obuwie górskie, doskonale sprawdzające się na ścieżkach i szlakach. Produkowane buty świetnie łączą w sobie austriackie tradycje szewskie oraz eksploracji gór. W poszczególnych modelach doskonale czuć ducha górskiej przygody. Modele można podzielić na kilka kolekcji, które różnią się przeznaczeniem. Buty wysokogórskie Dachstein doskonale sprawdzają się podczas zdobywania najwyższych szczytów. Wybierane przez wielu alpinistów, oferują wysoką niezawodność w wymagającym terenie. Buty trekkingowe powstają z kolei z myślą o pokonywaniu znacznej ilości kilometrów po szlakach. W modelach tych priorytetem jest wysoki komfort oraz przyczepność. Wiele modeli butów nawiązuje do tradycyjnego wzornictwa, jednak w ofercie marki znaczną część stanowią też niezwykle nowoczesne propozycje. Projektanci cały czas poszukują jeszcze wygodniejszych, lżejszych i zapewniających lepszą przyczepność rozwiązań.

Buty lifestyle Dachstein – idealne do miasta

Firma Dachstein to również obuwie do codziennego użytkowania. Inspirowane modelami przeznaczonymi na szlak, z pewnością spodoba się wszystkim miłośnikom gór. Tej samej, wysokiej jakości materiały, są gwarancją doskonałych właściwości użytkowych. Jednocześnie obuwie jest bardziej elastyczne, zapewniając lepsze właściwości na twardym podłożu. To doskonały wybór do codziennego użytkowania. Zarówno górskie, jak i miejskie buty Dachstein często wykorzystują w swojej konstrukcji niezawodną membranę GORE-TEX®. Odpowiada ona za bardzo wysoką wodoodporność, zachowując jednocześnie oddychalność. Pozwala to utrzymać optymalny klimat w pobliżu stóp zarówno w czasie forsownego trekkingu po górskich szlakach, jak i codziennych obowiązków w mieście.

Dachstein – popularne kategorie

Buty trekkingowe Dachstein Buty Dachstein GORE-TEX Buty wysokogórskie Dachstein Buty podejściowe Dachstein