top

Czapki Ortovox

Czapki Ortovox ® to bardzo wygodne i wytrzymałe modele, które posłużą Ci zarówno w górach jak i na co dzień, w oryginalny sposób dopełniając twój miejski look. Znajdź model idealny dla siebie i ciesz się ciepłem!
Zobacz jako Siatka Lista

25 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

25 Produkty

na stronę
Wyczyść

Czapki Ortovox — jakość i ekologia

Marka Ortovox to jeden z tych producentów, który kojarzony jest przede wszystkim z doskonałą jakością tworzonych przez siebie produktów. Nie inaczej jest z czapkami. Powstają one z wysokogatunkowych materiałów, które cechują się pożądanymi przez turystów i skiturowców właściwościami. Dzięki temu zapewniają komfort termiczny w każdej, nawet ekstremalnej sytuacji. W ofercie znajdziemy wiele modeli czapek. Od klasycznych modeli zimowych, poprzez regulowane czapki z daszkiem, a na termoaktywnych czapkach Ortovox kończąc. Co łączy wszystkie modele? Oprócz nieskazitelnego wykonania — ekologia. Komu jak nie nam, fanom outdooru, powinno zależeć najbardziej na ochronie środowiska naturalnego? Marka stawia na zrównoważone praktyki. Wykorzystana w konstrukcji czapekOrtovox bawełna pochodzi z organicznych upraw. Oznacza to, że podczas procesu jej produkcji minimalizowane było zarówno zużycie wody, jak i pestycydów. Dzięki temu gleba była chroniona przed wyjaławianiem. Marka sięga również po etycznie pozyskaną wełnę. Owce są więc humanitarnie traktowane, a dostawcy są zobligowani do zapewnienia zwierzętom dobrostanu.

Modele na skitury, w góry i do miasta

Marka w swej kolekcji posiada wiele modeli nakryć głowy. Czapki zimowe Ortovox powstają z niezastąpionej na rynku outdoorowym wełny. Dzięki temu oferują doskonałe właściwości termoregulujące. Chronią zarówno przed wychłodzeniem, jak i przegrzaniem, a to za sprawą wysokiej oddychalności i doskonałej izolacji. Wełna pozwala ponadto na sprawne pochłanianie i odparowywanie potu powstałego na skórze podczas wysiłku. Naturalne właściwości antybakteryjne sprawiają, że tkanina na dłużej pozostaje świeża!

W ofercie marki znajdziemy również czapki Ortovox wyposażone w daszki. Te świetnie sprawdzą się podczas słonecznej pogody. Ochronią nas bowiem przed szkodliwym działaniem promieni ultrafioletowych. Dzięki temu nasza skóra oraz oczy nie będą narażone na nadmierną ekspozycję na światło. Możemy więc liczyć na ochronę przed poparzeniami i nadmiernym zmęczeniem wzroku.

Niezależnie od tego, który z modeli czapek Ortovox wybierzesz, możesz mieć pewność, że sięgasz po najwyższej jakości produkt. Ten stanie się doskonałym uzupełnieniem Twojej garderoby, zarówno podczas skituringu, wypadów w góry, jak i codziennego życia w mieście.