top

Czapki do biegania Buff

Czapki do biegania Buff ® to oddychające czapki biegowe z daszkiem, a także ultralekkie i pakowne, szybkoschnące czapki, które świetnie leżą na głowie izolując ją od zimna, wiatru i deszczu.
Zobacz jako Siatka Lista

15 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

15 Produkty

Wyczyść

Czapki do biegania Buff — świetna jakość i szeroki wybór!

Hiszpańska marka Buff to producent, który tworzy wyjątkowo funkcjonalne konstrukcje biegowe, ich kominy, jak i czapki sprawdzają się w wyjątkowo szerokim zakresie temperatur i warunków. Jeśli więc poszukujecie uniwersalnego nakrycia głowy, które sprawdzi się zarówno podczas krótkich przebieżek, jak i maratonów to trafiliście idealnie. Czapki do biegania Buff to modele na lato i zimę! Latem sięgniesz więc po czapki z daszkiem, zapewniające dodatkową ochronę przed promieniowaniem UV. Z kolei zimą czapki o dopasowanym kroju uchronią cię przed wychłodzeniem. W kolekcji zarówno męskie, jak i damskie czapki do biegania Buff. Co więcej, producent sięga po ekologiczne rozwiązania! Wiele z modeli posiada w swym składzie włókna syntetyczne pochodzące z recyklingu. Dzięki temu minimalizowany jest wpływ procesu produkcji na środowisko naturalne. Zmniejszenie wykorzystania dziewiczych włókien syntetycznych prowadzi bowiem do ograniczenia wydobycia paliw kopalnych. Komu jak nie nam fanom outdooru powinno najbardziej zależeć na ochronie naszej planety?

Modele na lato i zimę zapewniające maksymalny komfort

Czapki do biegania Buff niezależnie od pory roku mają za zadanie chronić naszą głowę przed utratą optymalnej temperatury. Dlatego wykonuje się je z funkcjonalnych technicznych tkanin syntetycznych. Czapki z daszkiem na lato, mają więc za zadanie zapewnić maksymalną cyrkulację powietrza w trakcie biegu! Ich tkaniny są ponadto wykonane w taki sposób, aby chronić nas przed szkodliwym działaniem promieni UV. Daszki ochronią nas przed oślepieniem. W ofercie marki są również czapki na chłodniejsze okresy roku. Ich dopasowane kroje idealnie przylegają do głowy, nie powodując dyskomfortu. Co więcej, czapka do biegania Buff na zimę ochroni nas nie tylko przed przegrzaniem, ale również wychłodzeniem tych newralgicznych okolic! Możemy więc mieć pewność zachowania optymalnej temperatury głowy. Czapki cechują się również właściwościami szybkoschnącymi! To dzięki nim pot powstały na skórze podczas wysiłku jest skutecznie pochłaniany i odparowywany. My możemy cieszyć się dzięki temu komfortem suchej skóry!