top

Czapki Brubeck

Czapki Brubeck ® to termoaktywne rozwiązania w postaci masek, kominiarek, czapek zaopatrzonych w płaskie szwy. Niezwykle komfortowych i rozciągliwych, które świetnie sprawdzą się pod kaskiem – rowerowym, wspinaczkowym lub narciarskim.
Zobacz jako Siatka Lista

11 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

11 Produkty

Wyczyść

Czapki Brubeck na zimę, w góry i pod kask!

Marka Brubeck stawia na sprawdzone rozwiązania, które mają za zadanie sprawić, aby nasze aktywności w górach były maksymalnie komfortowe. Dlatego też po ich produkty sięgają nie tylko amatorzy, ale również profesjonalni ratownicy górscy. Poszczególne modele czapek różnią się od siebie składem i dopasowaniem. Dlatego też w portfolio marki znajdziemy czapki zimowe Brubeck, jak i termoaktywne modele. Te pierwsze sprawdzą się w szerokim zakresie aktywności. Te drugie zaś to idealny wybór pod kask wspinaczkowy czy narciarski. Czapki Brubeck, niezależnie od modelu odznaczają się doskonałą jakością wykonania i dopracowaniem w najdrobniejszym szczególe. Odpowiednio uszyta konstrukcja jest nie tylko mocna, ale i komfortowa. Specjalnie opracowane szwy nie powodują otarć i odcisków podczas użytkowania. Szeroki wybór modeli to gwarancja, że każdy z nas znajdzie w kolekcji marki coś dla siebie. Minimalistyczna stylistyka czapek Brubeck sprawi, że będziemy mogli po nie sięgać nie tylko podczas wyjść w góry, ale również na co dzień.

Nowoczesna konstrukcja gwarancją komfortu

Dobrze dobrana czapka to klucz do komfortu podczas zimowych aktywności. Ta powinna chronić nas przed wychłodzeniem, jak i zapewniać suchość skóry. Właśnie na to możesz liczyć wybierając jedną z czapek Brubeck! Wykorzystanie w ich składzie wysokogatunkowych włókien syntetycznych i naturalnych sprawia, że te doskonale izolują nas od chłodu. Pozwalają jednak skórze oddychać, co przekłada się na wysoki poziom komfortu. Większość z modeli wykonana jest ponadto z tkanin szybkoschnących. To dzięki nim pot powstały na skórze podczas wysiłku jest skutecznie pochłaniany i odparowywany. W ofercie znajdziemy również czapki Brubeck, które za sprawą swojego dopasowania do kształtu głowy doskonale sprawdzą się podczas noszenia ich pod wszelkiego typu kaskami. Zawartość wełny merino sprawia zaś, że część modeli cechuje się naturalnymi właściwościami antybakteryjnymi. Dzięki temu tkanina znacznie dłużej zachowuje swą świeżość, pozwalając na całkowity komfort podczas aktywności. Płaskie szwy nie spowodują otarć, odcisków, czy podrażnień skóry! Wybierając tę czapkę, z pewnością się nie zawiedziesz!