top

Compressport

Compressport to doskonale znana w świecie sportowców odzież kompresyjna z najwyższej półki. Koszulki, spodenki i skarpety kompresyjne opracowywane przy pomocy najnowszych technologii zapewniają organizmowi optymalne wsparcie w czasie wysiłku.
81
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-54 z 81

Strona
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-54 z 81

Strona
na stronę

Compressport – specjaliści od odzieży kompresyjnej

Ta znana marka z siedzibą w Szwajcarii jest jednym z liderów w dziedzinie zaawansowanej odzieży kompresyjnej przeznaczonej dla sportowców. Nowoczesne materiały oraz innowacyjne podejście do ubrań wykorzystywanych przez aktywne osoby sprawiło, że marka Compressport jest bardzo ceniona zarówno przez ambitnych amatorów, jak i profesjonalistów, którzy cały czas walczą o jak najlepsze wyniki. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii zarówno podczas projektowania, jak i produkcji poszczególnych modeli, powstała niezwykle szeroka gama odzieży kompresyjnej przygotowanej z myślą o wielu różnych aktywnościach sportowych. Każda kolekcja Compressport jest zaprojektowana w taki sposób, aby jak najlepiej wspierała organizm w określonym rodzaju sportu. Dzięki temu otrzymujemy produkty idealnie wspierające nasz organizm w drodze do perfekcji.

Zróżnicowane kolekcje marki Compressport

Wywodząca się za Szwajcarii marka posiada jedną z najbardziej rozbudowanych ofert odzież kompresyjnej. Największą popularnością cieszą się produkty przeznaczone dla miłośników biegania. Warto zauważyć, że produkty zostały podzielone na bieganie po twardych nawierzchniach oraz na biegi terenowe. Taki podział sprawia, że odpowiednią odzież kompresyjną do biegania znajdą zarówno osoby wybierające się na codzienny trening do parku, jak i zawodnicy biorący udział w ultramaratonach górskich. Kolejna kolekcja odzieży Compressport została przygotowana dla miłośników kolarstwa. Odpowiednie spodenki czy skarpetki rowerowe zapewnią maksymalną wygodę podczas długich godzin spędzonych na siodełku. W ofercie szwajcarskiej marki znajdują się również stroje pływackie. Cechy wszystkich powyższych grup odzieży musiały zostać połączone w serii ubrań i skarpet do triatlonu. To rzeczy, które muszą się doskonale spisywać podczas maksymalnego wysiłku w skrajnie zróżnicowanych warunkach. Wykorzystują do tego celu najbardziej zaawansowane materiały oraz technologie produkcji, dzięki czemu wspomagają nasz organizm na każdym etapie treningu i zawodów.

Oprócz odzieży i skarpet typowo sportowych, marka Compressport oferuje całą kolekcję ukierunkowaną na regenerację. To niezwykle istotny czas po każdym treningu czy starcie w zawodach, kiedy organizm musi szybko powrócić do pełni sił. Specjalnie zaprojektowana odzież kompresyjna pozwala znacząco przyspieszyć regenerację i zapewnić jej maksymalne efekty. Osobną serię stanowi odzież przeznaczona do podróżowania. To modele, które zapewnią organizmowi komfort podczas długich godzin w samolocie czy całodziennego zwiedzania miasta. Idealny wybór dla podróżników odkrywających nowe zakątki świata.

Zaawansowane produkty Compressport

Oferta marki obejmuje bardzo wiele modeli, które pozwolą stworzyć kompletny stój sportowy do wielu aktywności. Kolekcje tego producenta obejmują bluzy, koszulki, spodenki, legginsy, skarpety, a także rękawki i nogawki kompresyjne. Z pewnością największą popularnością cieszą się skarpety kompresyjne Compressport, które są chętnie wybierane przez miłośników biegania zarówno w terenie, jak i po asfalcie. Model są zróżnicowane ze względu na oferowany poziom kompresji, który można dobrać pod względem indywidualnych potrzeb, a także charakteru wysiłku. Stosowane w produktach materiały cechują się wyjątkową elastycznością, która utrzymuje się przez bardzo długi czas. Dzięki temu skarpety, koszulki czy spodenki Compressport utrzymują odpowiedni poziom kompresji podczas licznych treningów i zawodów. Oczywiście wszystkie tkaniny oferują techniczne właściwości. Są szybkoschnące i zapewniają fenomenalną oddychalność. Przekłada się to na wyjątkowy komfort użytkowania w czasie wysiłku. Odpowiednio dobrana grubość materiału to również równowaga termiczna, zarówno w czasie upalnego lata, jak i chłodnych przejściowych pór roku czy mroźnej zimy.

Jaki jest cel odzieży kompresyjnej?

Nowoczesne ubrania kompresyjne marki Compressport mają na celu podniesienie wydajności organizmu, opóźnienie zmęczenia mięśni, zmniejszenie ich bólu i ryzyka ewentualnych kontuzji, a także szybką regenerację po zakończonym wysiłku. Odzież kompresyjna to po prostu dodatkowy bodziec pozwalający pełniej wykorzystywać zdolności naszego organizmu. Wszytko to jest jednak możliwe dopiero po zastosowaniu odpowiednich technologii, która zapewnia optymalny poziom kompresji, Jeśli jest ona zbyt mała lub zbyt mocna, jej pozytywne efekty nie będą aż tak widoczne, jak w przypadku perfekcyjnie dobranej odzieży kompresyjnej. Marka Compressport opracowuje swoje produkty z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i badań laboratoryjnych, dzięki czemu jej produkty charakteryzują się idealnie dobranym poziomem kompresji. To najwyższa jakość odzieży i skarpet kompresyjnych dostępnych na rynku.