top

Odwiedź jeden z naszych sklepów stacjonarnych

Myślisz, że zakupy w sklepach stacjonarnych odeszły do lamusa? Kupujesz już tylko online? Czasami warto jednak zajrzeć do sklepu stacjonarnego, żeby szybciej i lepiej dobrać produkty idealnie dopasowane do twoich potrzeb! Tym bardziej, że nasze sklepy stacjonarne 8a są w pełni zintegrowane z serwisem 8a.pl. Tam sprawdzisz dostępność produktów, zarezerwujesz je do odbioru, a następnie kupisz w sklepie stacjonarnym w takiej samej cenie i ze wszystkimi rabatami dostępnymi online!


Co zyskujesz, kupując w salonach stacjonarnych?

Możliwość przymierzenia i dotknięcia towaru

Być może jeśli kupujesz kartusz do palnika turystycznego czy kolejny karabinek to fizyczne sprawdzenie danego modelu nie ma większego znaczenia. Wystarczy jednak, że chcesz kupić kurtkę przeciwdeszczową, buty czy nawet plecak, a możliwość bezpośredniego przymierzenia, „pomacania” i sprawdzenia wszystkich funkcjonalności staje się po prostu bezcenna. W sklepie stacjonarnym spokojnie przymierzysz odzież i buty, sprawdzisz pakowność plecaka czy poczujesz w ręku, jak lekka może być kuchenka turystyczna czy czołówka. Jeśli rozważasz zakup jednego spośród kilku modeli, to wizyta w sklepie stacjonarnym może być strzałem w dziesiątkę.


Fachowe doradztwo na miejscu

W sklepach 8a pracują osoby z bogatym doświadczeniem, które same uprawiają wiele górskich aktywności i sportów. Dzięki temu możesz liczyć nie tylko na profesjonalną poradę w kwestiach technicznych, ale przede wszystkim opinię związaną z bogatym doświadczeniem z używania danych produktów. Osobisty kontakt ze specjalistą w zakresie sprzętu górskiego i turystycznego z pewnością Cię zainspiruje. Niejednokrotnie w trakcie rozmowy przekonasz się, jakie rozwiązania najlepiej sprawdzą się podczas kolejnych wypraw.


Informacja, czy towar jest w sklepie

Obecnie nie musisz się już zastanawiać, czy interesujący Cię model jest w wybranym salonie. Dostępność produktów w sklepach stacjonarnych 8a możesz z łatwością sprawdzić online. Otrzymasz informację nie tylko o danym modelu, ale o konkretnym rozmiarze, dzięki czemu nie musisz już jechać do sklepu „w ciemno”. Pamiętaj jednak, że czasami ktoś może Cię ubiec, a dostępność jest określana na dany moment.


Możliwość szybkiego porównania wielu produktów

Zdarzyło Ci się, że wymarzone buty uciskały w jednym miejscu, a idealny plecak uwierał w kręgosłup? Kiedy przymierzasz produkty w sklepie stacjonarnym taka sytuacja może być szybko rozwiązana. Na półkach będzie najpewniej kilka równorzędnych modeli z tej samej czy innej marki. Jeśli zgłosisz swój problem sprzedawcy, z pewnością znajdzie dla Ciebie odpowiednią alternatywę. Wszystko to bez konieczności pakowania i odsyłania niepasującego towaru.


Ceny i promocje takie same jak w sklepie online

Kupując w sklepach stacjonarnych 8a możesz używać takich samych kodów rabatowych i korzystać z takich samych promocji, jakie są dostępne w sklepie online. Znalazłeś wyjątkową okazję na naszej stronie. Chcesz dodatkowo obniżyć cenę za pomocą kodu rabatowego? Zgłoś to u sprzedawcy i uzyskaj taką samą ceną, jakbyś zamawiał produkt online w 8a.pl!


Natychmiastowy zakup

Produkt masz już, teraz, a nie za dzień czy dwa. Po prostu kupujesz wybrany towar i cieszysz się z jego użytkowania. To niezwykle ważne, kiedy w dzień wyjazdu przypomni Ci się, że brakuje Ci kurtki, kasku wspinaczkowego czy jeszcze innego elementu ekwipunku. Wtedy sklep stacjonarny jest często ostatnią deską ratunku.


Możliwość zamówienia produktów do sklepu stacjonarnego

Jeśli chcesz mieć pewność, że wybrane przez Ciebie produkty będą na miejscu, możesz złożyć rezerwację przez sklep online. Po prostu w trakcie składania zamówienia ma 8a.pl jako formę dostawy musisz wybrać Rezerwacja – odbiór i płatność. Po otrzymaniu maila, że towar został dostarczony do sklepu, możesz go na miejscu przymierzyć i zdecydować się na zakup lub też nie.

Jak sprawdzić dostępność towaru w sklepie stacjonarnym 8a?

Gdzie znajdziesz sklepy stacjonarne 8a?

Sklep 8a Katowice

ul. Strzelców Bytomskich 3, 40-310 Katowice

Sklep 8a Gliwice

ul. Stanisława Witkiewicza 6, 44-100 Gliwice

Sklep 8a Warszawa (Żubra)

Biurowiec Forest (przy CH Arkadia), ul. Żubra 1, 01-066 Warszawa

Sklep 8a Warszawa (Batorego)

ul. Stefana Batorego 39 (przy Metro Pole Mokotowskie), 02-591 Warszawa

Sklep 8a Wrocław

ul. Oławska 35 (Plac Dominikański), 50-124 Wrocław