top

Ciele

Ciele Athletics to dopracowana w najdrobniejszych szczegółach odzież oraz akcesoria dla biegaczy. Kanadyjska marka zyskała dużą popularność dzięki fenomenalnym czapkom z daszkiem. Obecnie w jej ofercie znajdują się też koszulki biegowe czy daszki.
Zobacz jako Siatka Lista

30 Produkty

  1. -34%
    Daszek Ciele FST Visor Dual - ursa
    Daszek Ciele FST Visor Dual - ursa
    124,99 zł 189,99 zł
  2. -37%
    Daszek Ciele RPD Visor SC - seawall
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

30 Produkty

Wyczyść

Historia marki Ciele Athletics

Ciele Athletics to jedna z młodych, ale prężnie rozwijających się marek na rynku odzieży biegowej. Jej historia rozpoczęła się bardzo niepozornie, od produkcji wyjątkowych czapek do biegania. Założyciele marki – Jeremy Bresnen i Mike Giles postanowili stworzyć wyjątkowy produkt dla biegaczy – najbardziej dopracowaną czapkę biegową z daszkiem w historii. Dlaczego wybór padł właśnie na tę część biegowej garderoby? Po pierwsze pomysłodawcy do tej pory nie znaleźli na rynku modelu, który spełniałby ich wszystkie wymagania. Po drugie skupienie się na prostym produkcie umożliwiało stworzenie wyjątkowej czapki, która będzie dopracowana w najdrobniejszych szczegółach. Tym co przyświecało projektantom Ciele w czasie tworzenia pierwszego modelu była chęć uzyskania idealnej czapki biegowej, w której zostaną połączone wszystkie najlepsze cechy czapek biegowych, które kiedykolwiek powstały.

Czapka musiała być przed wszystkim wygodna i świetnie dopasowana do głowy, aby nie przemieszczała się w czasie aktywności fizycznej. Ponadto zastosowano w niej materiały świetnie odprowadzające wilgoć. To podstawa w każdej odzieży użytkowanej przez biegaczy. Oprócz tego czapka Ciele Athletics miała zapewniać ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV. To jednak nie wszystko. Wyposażono ją dodatkowo w odblaskowe elementy, które były świetnie widoczne po zmroku, zwiększając widoczność użytkownika. Charakterystyczny dla czapki był też bardzo elastyczny daszek, które pozwalał na idealne dopasowanie czapki do potrzeb, a także na jej łatwe przenoszenie na przykład w kieszeni. Wszystkie te elementy spina doskonała stylistyka. Nowoczesne wzornictwo sprawia, że czapkę z chęcią założysz zarówno na zawody czy trening biegowy, jak i podczas załatwiania codziennych spraw w mieście. Tak dopracowana czapka rozpoczęła historię marki Ciele. Wkrótce zdobyła popularność wśród zwykłych biegaczy, a następnie wielu znanych zawodników, którzy docenili jej wyjątkowe właściwości użytkowe.

Produkty Ciele Athletics

Chociaż kanadyjska marka została już zauważona i doskonale rozwija się w wielu krajach na świecie, powoli wprowadza do swojej oferty kolejne produkty. Tworzące ją osoby wychodzą bowiem z założenia, że konieczne jest utrzymanie takiej samej, najwyższej jakości wykonania, designu oraz użytych materiałów, jak w przypadku pierwszych czapek z daszkiem, które zagwarantowały marce tak duży sukces. Obecnie więc oferta obejmuje tylko wybrane elementy odzieży biegowej, ale cały czas jest systematycznie powiększana. Wśród produktów Ciele Athletics warto zauważyć, że znacznemu poszerzeniu uległa linia modeli z daszkiem, która obejmuje obecnie znacznie większy wybór modeli o zróżnicowanych krojach. Dołączyły do nich także czapki biegowe na zimę, które świetnie chronią od chłodu nie tylko w czasie treningów w zimniejszej części roku, ale przed wszystkim na co dzień. W kolekcji producenta znajdują się również klasyczne T-shirty idealne na wieczorny trening w parku. Oferują przyspieszone odprowadzanie wilgoci i niezwykle przyjemny w dotyku materiał.

Kanadyjska marka stawia na ekologiczne rozwiązania

Osoby tworzące Ciele Athletics doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak dużą presję na środowisko naturalne wywiera produkcja odzieży. To właśnie dlatego dąży do zmniejszenia własnego udziału w zanieczyszczaniu przyrody. Jedną z dróg jest stosowanie do produkcji czapek poliestru pochodzącego z recyklingu, dostarczanego przez światowego lidera w tej działalności – markę Repreve. Dzięki temu minimalizuje się ilość odpadów. Wykorzystywany jest bowiem zarówno poliester ze zużytych butelek po napojach, jak i odpady poprodukcyjne z fabryk. Dodatkowo oszczędzane są surowce naturalne, a także zmniejsza się ilość energii potrzebnej do wytworzenia produktów. W koszulkach, oprócz przetworzonego poliestru, stosowana jest organiczna bawełna. Jest ona uprawiana przy mniejszym użyciu środków chemicznych oraz wody. Marka prężnie współpracuje również z producentami opakowań oraz metek, dążąc do wyeliminowania nadmiaru śmieci i surowców zużywanych na te elementy.

Odzież biegową Ciele kupisz online w sklepie 8a.pl

Zapewniamy szeroki wybór wyjątkowych produktów kanadyjskiego producenta. Koszulki i czapki dla biegaczy to wyjątkowy komfort, nowoczesne materiały oraz doskonała stylistyka, która sprawi, że będziesz po nie sięgać nie tylko na treningach czy zawodach, ale także na co dzień. Każdy produkty jest dopracowany w najdrobniejszych szczegółach, przez co przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagających użytkownikom.