top

Campingaz

Campingaz to jeden z czołowych producentów sprzętu kempingowego i turystycznego. Łatwe w obsłudze kuchenki gazowe i kartusze oraz materace znacznie ułatwią pobyt pod namiotem czy wyjazdy camperem.
Zobacz jako Siatka Lista

3 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

3 Produkty

na stronę
Wyczyść

Campingaz – wyposażenie kempingowe z tradycją

Campingaz to jedna z najbardziej znanych marek oferujących sprzęt kempingowy i biwakowy na świecie. W opracowywanym przez nią ekwipunku doskonale widać ponad siedemdziesięcioletnią tradycję firmy. Jej historia rozpoczęła się w 1949 roku, a impulsem do jej założenia była niedostępność w owym czasie niezawodnego ekwipunku turystycznego, który sprawdziłby się podczas wyjazdów pod namioty. Skonstruowanie pierwszej przenośnej kuchenki turystycznej zapoczątkowało jej wieloletnią historię. Z czasem przyszła kolej na kolejne elementy wyposażenia turystycznego. Dzisiaj firma Campingaz jest znana z niezawodnego wyposażenia dla miłośników biwaków i kempingowania. Bardzo dużą popularnością cieszą się przede wszystkich palniki turystyczne zasilane kartuzami gazowymi. To jednak tylko część oferty ten marki. Wśród produktów możemy znaleźć bowiem wiele innych elementów wyposażenia kuchennego oraz do namiotów. Dużą popularnością cieszą się między innymi dmuchane materace turystyczne, które stanowią idealny dodatek do dużych namiotów rodzinnych. Grube modele zapewniają komfortowe warunki snu podczas urlopu na kempingu.

Łatwe w obsłudze kuchenki i palniki turystyczne Campingaz

Specjaliści marki są skupieni w znacznej mierze na dostarczaniu świetnie zaprojektowanych i bezpiecznych gazowych kuchenek turystycznych, przez co są one z chęcią wybierane przez wszystkich entuzjastów kempingowania i wyjazdów pod namioty. Pozwalają na szybkie zagotowanie wody czy przygotowanie smacznego posiłku. Szeroki wybór modeli Campingaz pozwala wybrać palnik bardziej kompaktowy, a przez to lżejszy, jak i duży model oferujący wysoką stabilność naczyń. W zależności od tego czy dużo się przemieszczamy, czy spędzamy urlop na jednym kempingu, możemy wybrać z oferty firmy właściwe rozwiązanie. Doświadczeni projektanci tej marki są odpowiedzialni za stworzenie systemu Easy-Clic® Plus, który pozwala bezpiecznie zamontować palnik na kompatybilnym kartuszu oraz odpiąć go jeśli tylko zajdzie taka potrzeba. Dzięki takiemu rozwiązaniu całość jest zdecydowanie poręczniejsza w trakcie transportu. Nie trzeba również zużywać całego gazu z kartusza naraz. System ten znalazł zastosowanie w dużej części modeli oferowanych przez Campingaz – palnik turystyczny w niego wyposażony zachowuje bardzo dużą wszechstronność.

Łatwe w obsłudze kuchenki i palniki turystyczne Campingaz

Firma produkuje także kuchenki kempingowe na kartusze przebijane. Mają one zastosowanie najczęściej w nieco większych, bardziej stabilnych kuchenkach. Plusem kartuszy przebijanych jest również ich stosunkowo duża popularność, przez co nie ma problemu z dostępnością w wielu europejskich krajach. Kartusz Campingaz można także wykorzystać do zasilania lampki gazowej. Zapewnia ona wyśmienite oświetlenie na campingu czy przed namiotem, pozwalając na przygotowanie późnej kolacji czy miłe spędzenie wieczoru. Produkty tego producenta są niezwykle łatwe w użytkowaniu i świetnie sprawdzają się na rodzinnych wyjazdach na kemping oraz podczas biwakowania ze znajomymi. To częsty wybór wszystkich miłośników outdooru doceniających możliwość przygotowywanie posiłków na łonie przyrody. Wysoka niezawodność kuchenek sprawia, że szybko i sprawnie przygotowujesz zarówno jajecznicę na śniadanie, jak i późną obiadokolację, po intensywnym dniu spędzonym na szlaku czy nad jeziorem.

Szeroki wybór produktów Campingaz w sklepie 8a.pl

Zapewniamy szeroki wybór sprzętu turystycznego tej marki. Świetnie sprawdzi się zarówno podczas wyjazdów pod namioty, jak i wycieczek kamperem. Praktyczne sprzęty tej marki są również często stosowane jako wyposażenie w ogrodach. W naszej ofercie znajdują się zarówno kompaktowe kuchenki turystyczne, które z łatwością zmieszczą się w plecaku, jak i nieco większe, które wybierają osoby przemieszczające się samochodem. Dzięki nieco większym wymiarom zapewniają one większą stabilność podczas gotowania. W naszym sklepie zapewniamy też szeroki wybór pompowanych materacy turystycznych Campingaz. Świetnie sprawdzą się w większych namiotach, pozwalając przygotować komfortowe miejsce do spania. Mogą być także używane jako zapasowe łóżko na przykład w przypadku niespodziewanej wizyty gości. Wygodne pompki elektryczne pozwolą napełnić materac powietrzem w kilka minut. Zasilane z gniazdka elektrycznego lub z gniazda zapalniczki w samochodzie modele mogą być używane zarówno w domu, jak i na kempingu. U nas znajdziesz wiele dopracowanych produktów marki Campingaz – sklep 8a.pl to możliwość szybkiego wyboru spośród dostępnych modeli.

Campingaz – popularne kategorie

Materace dmuchane Campingaz Kuchenki turystyczne Campingaz