Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Campingaz

Campingaz to jeden z czołowych producentów sprzętu kempingowego i turystycznego. Łatwe w obsłudze kuchenki gazowe i kartusze oraz materace znacznie ułatwią pobyt pod namiotem czy wyjazdy camperem.
4
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

na stronę
 1. -30%
  Materac Campingaz Quickbed Single - grey
  Materac Campingaz Quickbed Single - grey
  Cena promocyjna 83,93 zł Cena regularna 119,90 zł
 2. -30%
  Pompka tłokowa do materaca Campingaz Dual Action Hand Pump
  Pompka tłokowa do materaca Campingaz Dual Action Hand Pump
  Cena promocyjna 62,93 zł Cena regularna 89,90 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

na stronę

Łatwe w obsłudze kuchenki i palniki turystyczne Campingaz

Specjaliści marki są skupieni w znacznej mierze na dostarczaniu świetnie zaprojektowanych i bezpiecznych gazowych kuchenek turystycznych, przez co są one z chęcią wybierane przez wszystkich entuzjastów kempingowania i wyjazdów pod namioty. Pozwalają na szybkie zagotowanie wody czy przygotowanie smacznego posiłku. Szeroki wybór modeli pozwala wybrać palnik bardziej kompaktowy, a przez to lżejszy, jak i duży model oferujący wysoką stabilność naczyń. W zależności od tego czy dużo się przemieszczamy, czy spędzamy urlop na jednym kempingu, możemy wybrać z oferty firmy właściwe rozwiązanie. Doświadczeniu projektanci tej marki są odpowiedzialni za stworzenie systemu Easy-Clic® Plus, który pozwala bezpiecznie zamontować palnik na kompatybilnym kartuszu oraz odpiąć go jeśli tylko zajdzie taka potrzeba. Dzięki takiemu rozwiązaniu całość jest zdecydowanie poręczniejsza w trakcie transportu. Nie trzeba również zużywać całego gazu z kartusza naraz. System ten znalazł zastosowanie w dużej części modeli oferowanych przez Campingaz – palnik turystyczny w niego wyposażony zachowuje bardzo dużą wszechstronność.

Łatwe w obsłudze kuchenki i palniki turystyczne Campingaz

Firma produkuje także kuchenki kempingowe na kartusze przebijane. Mają one zastosowanie najczęściej w nieco większych, bardziej stabilnych kuchenkach. Plusem kartuszy przebijanych jest również ich stosunkowo duża popularność, przez co nie ma problemu z dostępnością. Kartusz Campingaz można także wykorzystać do zasilania lampki gazowej. Zapewnia ona wyśmienite oświetlenie na campingu czy przed namiotem, pozwalając na przygotowanie późnej kolacji czy miłe spędzenie wieczoru. Świetnie opracowane produkty marki Campingaz – sklep 8a.pl to możliwość szybkiego wyboru spośród dostępnych modeli.