top

Buty Teva

Buty Teva to w większości sandały dostosowane do wyzwań, jakie stawia przed nami wysoka temperatura. Lekkie i minimalistyczne obuwie wykorzystamy na wakacjach i w mieście. Turystyczne modele na wędrówkę.
Zobacz jako Siatka Lista

81 Produkty

Strona
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

81 Produkty

Wyczyść

Teva buty idealne na lato!

Jeśli chcesz zapewnić swoim stopom maksimum komfortu podczas gorących dni, buty Teva będą idealnym wyborem! W ofercie producenta znajdziesz wygodne turystyczne sandały Teva, jak i japonki Teva! Obuwie powstaje w sposób przyjazny środowisku naturalnemu, jest niezwykle wygodne i co równie ważne sprawdza się nie tylko w mieście, ale również w terenie! Większość modeli butów Teva powstaje z materiałów pochodzących z recyklingu, co sprawia, że są one doskonałym wyborem, dla każdego fana outdooru!

Sandały w teren?

Nie wszystkim z nas sandały kojarzą się z konstrukcjami turystycznymi. Buty Teva powstają jednak z myślą o osobach kochających spędzanie wolnego czasu poza domem. Konstrukcja obuwia zapewnia więc niezbędne wsparcie i amortyzację stawianego kroku. W portfolio marki znajdziesz modele o agresywnej podeszwie, które śmiało poradzą sobie z leśnymi ścieżkami, czy mniej wymagającymi turystycznymi trasami. Buty Teva już od lat 80. produkowane były z myślą o aktywnym spędzaniu czasu, również nad wodą. Dzięki temu w kolekcji butów Teva znajdziesz również szybkoschnące modele, przygotowane z myślą o fanach sportów wodnych! Zostając w temacie wody, producent obuwia zwraca baczną uwagę na problem zanieczyszczenia środowiska i oceanów. Od początku wprowadzenia recyklingowanych pasków, marka pozwoliła uniknąć 40 milionom butelek PET wylądowania na wysypiskach i w oceanach. Od 2020 roku wszystkie syntetyczne paski butów Teva powstają wyłącznie z całkowicie pochodzącego z recyklingu materiału REPREVE®. Ponadto, jeśli uznasz, że Twoje obuwie Teva nie zniesie już więcej trudów outdoorowych wyzwań, możesz odesłać je do producenta. Teva na własny koszt przerobi je na coś pożytecznego, np. bieżnie biegowe!

Buty Teva - konstrukcja na lata

Wybierając obuwie Teva, sięgasz po niezwykle wytrzymałe i wygodne rozwiązanie. Kilkudziesięcioletnie doświadczenie na polu produkcji obuwia sprawia, że zarówno sandały, jak i japonki Teva są wyjątkowo trwałe. Dzięki temu będą towarzyszyć Ci przez wiele turystycznych sezonów. To pozwoli na zredukowanie ilości produkowanych przez Ciebie odpadów. Wybierając buty Teva, dokonujesz rozsądnego i świadomego wyboru, który nie jest obojętny zarówno dla naszej planety, jak i Twoich stóp!