top

Buty Garmont

Buty Garmont są skierowane do wprawionych turystów. W asortymencie natrafimy głównie na obuwie podejściowe i trekkingowe o nieco sztywniejszej podeszwie, umożliwiające pokonywanie bardziej wymagających, górskich tras.
Zobacz jako Siatka Lista

71 Produkty

Strona
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

71 Produkty

Wyczyść

Buty Garmont

Jeśli kochasz góry i szukasz obuwia najwyższej jakości, to buty Garmont będą idealnym wyborem. Połączenie najwyższej jakości wykonania, kilkudziesięcioletniego doświadczenia i nowoczesnych rozwiązań sprawiają, że obok butów tej marki nie można przejść obojętnie. Garmont jako jeden z liderów produkcji w branży outdoorowej współpracuje z wieloma producentami. Sięga wyłącznie po najlepsze dostępne technologie takie jak wodoodporne membrany GORE-TEX® oraz przyczepne podeszwy Vibram® i Michelin®. Buty Garmont produkowane są przy użyciu wysokogatunkowych surowców zarówno naturalnych jak skóry, czy syntetycznych w postaci balistycznego nylonu.

Garmont obuwie w każdy teren

Wybierając produkty tej marki sięgasz po najbardziej zaawansowane, oraz wytrzymałe obuwie. Buty Garmont sprawdzą się w niemal każdym outdoorowym zastosowaniu. Bez względu na poziom Twojego zaawansowania i cel kolejnej wyprawy w kolekcji marki znajdziesz coś dla siebie. Zaczynając od butów turystycznych Garmont, a kończąc na modelach wysokogórskich. Niezależnie od wybranego modelu firma stawia na sztywniejsze podeszwy pozwalające na pokonywanie technicznych szlaków. Buty turystyczne dostępne są z wygodnym szybkim systemem sznurowania, który pozwala na błyskawiczne dostosowywanie objętości cholewki do kształtu naszych stóp. Buty do trekkingu Garmont cechują się wysoką trwałością i trakcją, pozwalającą na przemierzanie terenu od litej skały po brodzenie w błocie. Z kolei obuwie wysokogórskie Garmont przygotowano zarówno dla użytkowników raków automatycznych, jak i półautomatów.

Buty Garmont, który model wybrać?

Na początek warto odpowiedzieć sobie na pytanie, jakich butów szukam? Jeśli mają to być lekkie i wygodne buty na mniej wymagający teren warto rozważyć jeden z prostszych modeli trekkingowych, lub sięgnąć po konstrukcję stricte turystyczną, dzięki temu zapewnisz sobie większą elastyczność podeszwy i wyższy poziom amortyzacji. Poszukując butów w bardziej wymagający teren, obuwie Garmont również spełni Twoje oczekiwania, a Ty będziesz mieć możliwość wyboru swoich kolejnych butów z wielu dostępnych modeli trekkingowych, które posiadają wytrzymałe cholewki, sztywne podeszwy i całkowite lub częściowe otoki. Jeśli zaś zechcesz postawić swój krok na dziewiczym wierzchołku, albo eksplorować Tatry głęboką zimą warto sięgnąć po modele wysokogórskie, te pozwolą Ci na korzystanie z raków. W zależności od wybranego buta wykorzystasz koszyki, półautomaty, albo automaty. Reasumując buty Garmont to idealny wybór dla wszystkich turystów kochających góry, bez względu na poziom zaawansowania!