top

Buty Evolv

Buty Evolv to częsty wybór wszystkich miłośników wspinaczki. Obuwie opracowane z myślą o początkujących i doświadczonych miłośnikach wspinaczki. Zróżnicowane modele sprawdzą się zarówno w skałach, na panelu, jak i na boulderach.
Zobacz jako Siatka Lista

15 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

15 Produkty

Wyczyść

Buty Evolv

Obuwie Evolv to w większości modele do wspinaczki, które wybierane są zarówno przez amatorów, jak i profesjonalistów. Buty Evolv służą do rozwiązywania najwyżej wycenianych problemów bulderowych i pokonywania najtrudniejszych dróg wielowyciągowych! Obuwie tej marki charakteryzuje się niesamowicie wysoką jakością wykonania, oraz przywiązaniem do najdrobniejszych detali. W portfolio producenta znajdziesz również modele z serii Street. Te skierowane są do osób prowadzących aktywny tryb życia. Przeniesienie wielu wspinaczkowych rozwiązań, oraz produkcja obuwia tej serii w różnych objętościach sprawia, że są one na tyle komfortowe, aby spędzić w nich cały dzień. Ich charakterystyka sprawia jednak, że odnajdą się nie tylko w drodze do ulubionej kawiarni, ale również pod ścianę gdzie zostaną zamienione na wspinaczkowy model butów Evolv.

Buty Evolv - zaawansowana konstrukcja

Obuwie Evolv to idealny wybór zarówno dla nowicjuszy, jak i doświadczonych wspinaczy. Modele wykorzystują szereg zaawansowanych technologii. Najważniejszym elementem buta wspinaczkowego bez dwóch zdań jest podeszwa. Buty Evolv wykorzystują autorską mieszankę gum TRAX®. Występuje ona w czterech odmianach ENDURO, GT, SAS i XE. Każda z nich przystosowana jest do innych warunków. Jednak odpowiedni dobór sprawi, że buty Evolv zapewnią Ci maksymalną przyczepność zarówno na litej skale, jak i sztucznych plastikowych chwytach. Wykorzystane mieszanki gum są również możliwie odporne na ścieranie, co pozwoli Ci cieszyć butami Evolv na dłużej. Wybierając obuwie Evolv, sięgasz również po technologię agion®. To niezwykle silne wykończenie antymikrobowe, niweluje powstawanie przykrych zapachów, zapewniając długotrwałe uczucie świeżości.

Wybór dający komfort

Buty Evolv to idealny wybór dla osób, które nie chcą rezygnować z odpowiedniego komfortu nawet podczas podejmowania outdoorowych wyzwań. Zarówno buty do wspinu, jak i modele podejściowe, czy miejskie, posiadają krój, który pozwala stopie na zachowanie optymalnej pozycji. Dzięki temu możemy liczyć na swobodny przepływ krwi w naszych stopach. Koniec z drętwieniem podczas wspinaczki, jak i długich podejść pod ścianę! Wybierając obuwie Evolv sięgasz po niezwykle komfortowe i zaawansowanie technicznie konstrukcje, które zapewnią Ci maksymalne wsparcie!