top

Buty Dynafit

Buty Dynafit to nowoczesne obuwie, które zapewnia niezrównaną przyczepność i szybkość na każdym szlaku. Sprawdź niezawodne buty w góry przygotowane specjalnie dla miłośników szybkiego przemieszczania się w terenie.
Zobacz jako Siatka Lista

66 Produkty

Strona
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

66 Produkty

Wyczyść

Buty Dynafit

Jeśli kochasz biegać i w górach poruszasz się na lekko to buty Dynafit będą doskonałym wyborem. Wybranie śnieżnej pantery jako logo firmy nie było przypadkowe. Ten niesamowicie szybki i nieuchwytny kot jest ucieleśnieniem wartości producenta. Obuwie Dynafit cechuje się niezwykłą lekkością i zaawansowaną konstrukcją pozwalającą łamać stawiane przed sobą granice. Partnerstwo z najbardziej doświadczonymi producentami jak GORE-TEX®, czy Vibram® sprawia, że buty Dynafit wykorzystują najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Dzięki temu zapewniają komfort, bezpieczeństwo i maksymalną przyczepność na każdym rodzaju szlaku.

Dynafit buty dla kochających prędkość

Buty Dynafit dzielą się na dwie kategorie. Biegowe modele obuwia przygotowano zarówno z myślą o długich treningach, jak i wymagających zawodach. Z kolei buty podejściowe Dynafit charakteryzują się konstrukcją maksymalnie zbliżoną właśnie do biegowych modeli, co zapewnia im niezwykle niską wagę. Jeśli więc poruszasz się w górach na lekko, a każdy dodatkowy gram sprzętu traktujesz jako zbędny balast, to buty te są przygotowane specjalnie dla Ciebie. Na szczególną uwagę w portfolio marki zasługują modele z kolekcji DNA, które dzięki swej niezwykle zaawansowanej konstrukcji są częstym wyborem profesjonalistów. Niezwykle lekka i jednocześnie wytrzymała cholewka połączona z dobrze amortyzującą podeszwą to recepta na sukces. Startując w górskich biegach warto sprawdzić modele obuwia Dynafit!

Jakie obuwie Dynafit wybrać dla siebie?

Buty Dynafit są dostępne nie tylko w pełnej rozmiarówce damskiej i męskiej. W zależności od celu, do jakiego wybieramy buty, mają one również różną objętość. Te skierowane do osób startujących w zawodach będą bardziej dopasowane. Z kolei dla fanów długich dystansów cholewki będą obszerniejsze. Dzięki temu nasze stopy zawsze znajdą w butach odpowiedni poziom wsparcia, jak i również komfortu. Kolejną cechą, na którą trzeba zwrócić uwagę, jest poziom amortyzacji danego modelu. Biegając w zawodach, warto wybrać produkt, który pozwoli na lepsze czucie szlaku i precyzyjniejsze stawianie kroku. Jeśli jednak wybierasz się na maraton ultra, albo nie uznajesz biegu poniżej dwudziestu kilometrów za trening, warto wybrać model z serii zapewniającej maksymalny poziom amortyzacji i odseparowania od podłoża.